MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Malá scéna

MALÁ SCÉNA

Komponovaný pořad, ve kterém zazní árie z oper, populární melodie ze známých českých a zahraničních filmů (Titanic, Mise, Tři oříšky pro Popelku atd.), houslové sólo a představí se dětské tanečních páry.

Účinkují: Slávka Tyrkasová – soprán, Pavel Kruliš – housle, Jaroslava Vagnerová-mezzosoprán a vítězové taneční soutěže Kutnohorský groš.

Slovem provází Miroslav Štrobl.

{VÍCE}
Čtvrtek, 5.10.2017  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 100
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Narozeninový koncert známého kutnohorského jazzmana a jeho hostů.

{VÍCE}
Pátek, 13.10.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 150
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Americký spisovatel Robert Fulghum se opět vrací do Česka, aby vyjel s projektem LiStOVáNí představit svou novou knihu Opravář osudů. Uvidíte také divadelní představení z knihy Co jsem to proboha udělal? a pak budete mít možnost si s Robertem Fulghumem popovídat a nechat si podepsat knihy. Několik z jeho titulů bude i na místě výhodně k mání.

Proslulý americký autor zveřejňuje už dlouho na svých stránkách robertfulghum.com krátká zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, při psaní a na cestách potkávají. Robert Fulghum vybral ty nejzajímavější postřehy, příhody a témata a upravil je pro knihu Co jsem to proboha udělal?, a to v duchu knih, kterými se jako spisovatel v 90. letech proslavil.

 

Účinkují: Věra Hollá a Alan Novotný (alt. Jiří Ressler)
V překladu Jiřího Hrubého vydalo nakladatelství Argo

 

Akci pořádá Městská knihovna Kutná Hora ve spolupráci s Městským Tylovým divadlem v Kutné Hoře.

 

Vstupné zdarma.

 

Rezervace se přijímají pouze v pokladně Městského Tylova divadla!

{VÍCE}
Čtvrtek, 19.10.2017  V  17:00 HOD.
MALÁ SCÉNA

Divadlo Láryfáry, Praha

 

Děti se spolu s herci ocitnou na jednom malém nádraží v městečku jménem Planá. Na tomto úplně obyčejném vlakovém nádraží se dějí naprosto záhadné věci, začalo zde totiž strašit. A tak se Plané začalo říkat, Strašidelná Planá, a lidé se nádraží začali vyhýbat.

Podaří se přednostovi stanice společně s dětmi strašidlo vyhnat? Nebo bude muset zavolat na pomoc svou sestru Blaženu Růžičkovou? A co je to vlastně za strašidlo?

To všechno se dozvíte v naší pohádce plné písniček, strašení a kouzel. Ale nemusíte se bát, děti si neužijí jen strašení, ale hlavně spoustu legrace.

 

Vypravěč: Jiří Klem

Hrají: Lukáš Jurek, Pavlína Jurková, Jarmila Vlčková

{VÍCE}
Neděle, 22.10.2017  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Legenda naší populární hudby Iveta Simonová a jedna z našich prvních televizních hlasatelek Saskie Burešová, která ještě dnes  uvádí populární televizní Kalendárium, se představí v zábavném pořadu plném písniček, zajímavého vyprávění a milých vzpomínek.

{VÍCE}
Pondělí, 13.11.2017  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »