MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Pořad oblíbeného písničkáře, fotografa a spisovatele, který již po mnoho let ve svých textech vtipně komentuje události politického a společenského života.

{VÍCE}
Pondělí, 19.2.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Fenomenální a uznávaná slovenská vokální skupina Fragile, zpívá světové a česko-slovenské hity bez použití hudebních nástrojů ve stylu „a cappella“. Skupinu tvoří osobnosti známé z televizních obrazovek a divadel.

Pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostky Fragile vystupuje ve složení: Soňa Norisová – soprano, Jana Golis – soprano, Helena Krajčiová – alto, Svetlana Rymarenko – alto, Slavo Košecký – tenor, Kamila Apetauer – soprano, Peter Lacho – tenor, Martin Madej –tenor, Jezef Hečko – bas.

Slovo „fragile“ znamená křehký a výstižně tak charakterizuje komorní a cappella zpěv Skupina zvládá tento náročný žánr mistrovsky. I když se v jejich repertoáru najdou i skladby velikánů jakými jsou Bach či Chopin, jejich největší předností jsou tituly současné populární hudby. Hity světových autorů a interpretů přetvářejí do posluchačský velmi příjemných, atraktivních podob s velkou mírou hravosti a kreativity.

Jejich představení jsou plná nejen výborné hudby, ale také skvělého humoru, díky kterému zažijete neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy. Repertoár koncertu tvoří písně světových i domácích interpretů jako: Sting, Lord, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Richard Müller, Pharell Williams, The Real Groupa mnoho dalších. Zazní také novinky The Parting Glass – irská národní skladba, Lady Karneval od Karla Gotta, nebo Fero skupiny Elán, Get Lucky od sk. Daft Punk, Shape of You od Ed Sheerena…

{VÍCE}
Středa, 21.2.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 280
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Oblíbená trojice muzikantů VESELÁ TROJKA, která především díky TV-Šlágr získala popularitu po celé ČR. Pavel Krška, Jaromír Kozelek a Miroslav Hrdlička, tři dlouholetí kamarádi, kteří celý život hrají muziku pro široké vrstvy posluchačů. Zpívají a tvoří vlastní písně s důrazem na pěkný text, potěší především posluchače, kteří si rádi poslechnou pěknou lidovou písničku. Vše je doplněné o humorné vyprávění.

{VÍCE}
Neděle, 25.2.2018  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 230
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Divadlo za oponou, Kutná Hora

 

Psycholožka, právník, dáma z lepších kruhů a neúspěšný spisovatel. Zklamání, zrada, nepochopení, deprese – ale hlavně spousta skvělé zábavy v komedii Woodyho Allena. Jak tato čtveřice vyřeší svou propletenou krizi? Bude muset do hry vstoupit pátý hráč, aby se vše vysvětlilo? A kdo na koho na závěr vystřelí?

Hrají: Kristýna Zinková, Tereza Tahadlová, Ondřej Krejčík, Martin Čerych, Nicola Trzaskaliková

Režie: Jakub Sloup

Doporučená přístupnost: od 15 let, v představení zaznívají expresivní výrazy

{VÍCE}
Pátek, 2.3.2018  V  19:00 HOD.
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Koncert jednoho z našich nejvýraznějších, nejoriginálnějších a nejznámějších písničkářů

Písně jako Jarmila, Něco o lásce, Zpátky do trenek, Pražce nebo Jumbo jet se za léta účinkování Pavla Dobeše na našich i zahraničních pódiích staly skutečnými, časem prověřenými hity.

V první části pořadu uslyšíme některé, v poslední době nehrané, ale diváky stále oblíbené hity, druhá část patří již tradičně písničkám na přání. Spolu s Pavlem Dobešem vystupuje, jako vždy, precizní doprovodný kytarista Tomáš Kotrba.

{VÍCE}
Úterý, 6.3.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »