MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Minipárty je  nová zábavná talk show, která je volnou alternativou velmi úspěšného televizního pořadu Všechnopárty. Oba pořady pojí osoba moderátora, komentátora a baviče Karla Šípa. Hostem Karla Šípa  bude již tradičně Josef Alois Náhlovský.

Ve volném dialogu oba prozradí své ambice ve světě politiky, zmíní své sportovní aktivity a  nimi spojené cesty do zahraničí.. Dotknou se i dalších témat opředených veselými historkami.

Kdo zná Všechnopárty ví, že hostů bývá samozřejmě více. Minipárty však využívá možnosti moderátora a jeho hosta být svým divákům na dosah živě, bez pomoci televizních kamer.

 

{VÍCE}
Středa, 25.1.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 250
Prodej a rezervace vstupenek
Divadlo Ungelt, Praha

PŘEDPLATNÉ 2016 – z důvodu velkého vytížení herců uvádíme titul v roce 2017

Americké drama je hrou o síle přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie. V americké a zároveň světové premiéře této hry hrály mladé policisty světové filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman.

 

Hrají: Richard Krajčo a David Švehlík

Režie: Janusz Klimsza

{VÍCE}
Čtvrtek, 26.1.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300,280,180
Prodej a rezervace vstupenek
Metropolitní divadlo, Praha

Vysoko nad jedním strašidelným údolím, na jednom strašidelném vršku se tyčí ten nejpodivnější dům, jaký si jen dovedete představit! Všichni mu říkají: „Strašidelný zámek“. Povídá se, že na zámku bydlí strašidla a vyděsí každého, kdo by rušil jejich klid. Jednoho dne se do zámku před bouřkou schová Hermínka, které zemřeli oba rodiče a zůstala tak na světě sama. Nikde u lidí kolem sebe nenašla pomocnou ruku, a tak se sama vydá do světa hledat své štěstí. Setkání se strašidly jí přinese do života radost, domov a naději. Netuší, že chamtivý starosta se chystá strašidelný zámek zbourat a vyhnat jejich obyvatele…

{VÍCE}
Neděle, 29.1.2017  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 70
Divadlo Kalich, Praha

Populární komedie, která výstižně vypráví o vztazích mezi muži a ženami, o plynutí času, strachu ze stárnutí a ošklivosti, o (ne)schopnosti být spolu. Originálně postavený text, jehož hlavní ženská role je svým způsobem dvojrolí – hlavní představitelka ztvárňuje nejen atraktivní zralou ženu, ale zároveň stejnou ženu tak, jak ji vidí její manžel, který je přesvědčený, že jeho manželka v poslední době příliš rychle stárne. Ale možná je za jejich manželským odcizením něco docela jiného.

 

Hrají: Barbora Hrzánová, Radek Holub, Radek Zima, Jana Jiskrová / Miluše Hradská / Johana Tesařová

Autor: Sébastien Thiéry

Překlad: Petr Christov

Režie: Lída Engelová

{VÍCE}
Úterý, 7.2.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 310, 290, 190
Prodej a rezervace vstupenek
JAN MIKULÁŠEK, DORA VICENIKOVÁ A KOLEKTIV

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, PRAHA

PŘEDPLATNÉ 2017

Původní inscenace tvůrčího týmu Mikulášek – Viceníková na téma hereckého života, hraní, předstírání, markýrování. Divadlo jako téma samo o sobě. Kolik osobností herci pojmou, a jak to odskáčou? Je herectví opravdu vysněným povoláním? Má režisér vždycky pravdu? Co všechno se na jevišti nesmí? Proč děti a zvířata nemají hrát divadlo? To a mnohé jiné ze zákulisí divadelního světa.

Hrají:  Jana Plodková, Petr Čtvrtníček, Jiří Vyorálek, Honza Hájek, Jakub Žáček, Ivan Lupták, Václav Vašák

Režie: Jan Mikulášek

{VÍCE}
Středa, 15.2.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 320, 290, 190
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »