MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

MALÁ SCÉNA

Umělecká agentura Globart, Brno

Spojení skečů a písniček oblíbeného herce a komika Tomáše Matonohy, s hudbou klavírního improvizátora a skladatele Zdeňka Krále, přináší večer skvělých písniček, stand-upů a skečů navazujících na nejlepší tradice českého kabaretu.

{VÍCE}
Úterý, 28.2.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 180
Prodej a rezervace vstupenek
Divadelní spolek Frída, Brno

Laura žije se svým manželem Viktorem, ve šťastném vztahu. Viktor má dobrou práci, vždy se o všechno postará…, ale poslední dny se začíná chovat divně. V noci chodí po bytě. Čím dál víc mluví sám se sebou. Laura tuší, že se něco děje, ale nedokáže tomu přijít na kloub hned. Viktorovo podivné chování se začne stupňovat. Na několik dní se ztratí, nikdo neví kam. Navíc manželům někdo v bance zruší jejich účet a za podivných okolností vykrade byt. Vyvrcholením podivných událostí je den, kdy na jejich adresu doručí exotické zvíře, které Viktor koupil v městské ZOO. Laura pochopí, že její muž prochází nejen těžkou krizí, ale dokonce přišel i o svoji práci. Jejich společný život potřebuje změnu. Laura vymyslí na první pohled šílený záchranný plán. To už se jim, ale do života začne vměšovat Viktorův puntičkářský starší bratr Artur a jeho tři sestry, ve snaze pomoct. Laura si však není přesně jistá, komu. Musí vzít situaci pevně do svých rukou, aby všechno bylo tak, jako dřív.
Hrají: Martin Trnavský, Bára Munzarová, Radim Novák, Marika Procházková

{VÍCE}
Čtvrtek, 2.3.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 260
Prodej a rezervace vstupenek
Divadlo Andromeda, Praha

 

V českých pohádkách vystupuje mnoho Honzů. Jsou hloupí i chytří, stateční i zbabělí. No a ten náš je líný jako stará čepice. Je tak líný, že za žádných okolností nechce slézt z pece. Přestože mu sudička předpověděla, že zabije draka a dostane princeznu za ženu, nechce se z pece hnout. A tak musí král přitáhnout draka až do chalupy, aby ho Honza zabil. Pak už zbývá ho jenom přemluvit, aby šel na námluvy.

Doba trvání cca 50 min.

{VÍCE}
Neděle, 5.3.2017  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 70
Prodej a rezervace vstupenek
koncert dětské skupiny

Na poli rodinné zábavy není kapela nováčkem. Autoři písniček se od roku 2007 podíleli na repertoáru i živých koncertech projektu Kašpárek v rohlíku. V roce 2012 založili kapelu Pískomil se vrací a nahráli první album nazvané „A kdy už tam budem?“. Od té doby Pískomil brázdí pódia od Aše k Bohumínu a odehraje ročně až 100 koncertů.

{VÍCE}
Sobota, 11.3.2017  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 100
Prodej a rezervace vstupenek
Neil Simone

Divadelní agentura Harlekýn, Praha

PŘEDPLATNÉ 2017

 

Romantická komedie nejen o lásce. Líbánky skončily a mladí novomanželé se vydávají na dlouhou trať každodenní rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném bytě. A následně si odbýt setkání s její konzervativní matkou a exotickým sousedem, sukničkářem. Opravdový křest ohněm. Skvělá podívaná na první trable novomanželů, kde to s vtipem a nadhledem zkrátka správně jiskří, ať už se hádají či milují.

 

Hrají: Veronika Freimanová, Anna Linhartová, Rudolf Hrušínský, Radúz Mácha
Režie: Kateřina Iváková

{VÍCE}
Neděle, 12.3.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 320, 290, 190
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »