MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Koncert našeho nejznámějšího tenoristy Štefana Margity za doprovodu renomovaného brněnského ansámblu Moravské klavírní trio (doprovodné těleso Evy Urbanové, Andrey Kalivodové, Richarda Samka a jiných významných českých pěvců).

Mimo významná hostování tohoto světového operního pěvce v nejslavnějších operních domech Evropy (Praha, Turín, napřesrok i San Francisko) se podařilo domluvit i turné po českých městech a tak budeme mít to potěšení přivítat pana Margitu i u nás.

{VÍCE}
Sobota, 8.9.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 490
Prodej a rezervace vstupenek
Gérard Bitton, Michel Munz

Činoherní studio Bouře, Praha

Svižná komedie. Henri de Sacy je vášnivý milovník všech žen. Jednoho dne se dozvídá, že má po své tetě zdědit balík peněz, pod podmínkou, že se do roka ožení. Ale jak se nemuset své vášně k ženám vzdát a zároveň splnit kladenou podmínku? Řešení bude překvapivé, rozuzlení ještě překvapivější…

Překlad a režie: Jaromír Janeček.

Hrají: Jan Révai, Kateřina Janečková, Filip Čapka / Robert Jašków, Petr Pěknic / Karel Zima, Ivan Vyskočil / Martin Polách / Igor Bareš

{VÍCE}
Pondělí, 17.9.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Pavel Žalman Lohonka působí na hudební scéně od roku 1968, nejprve ve skupině Minnesengři, později v roce 1982 založil vlastní kapelu Žalman & Spol, která v různých sestavách koncertuje nepřetržitě až do současnosti.

Pavel Lohonka právem patří mezi české folkové legendy, protože je jedním z tvůrců, kteří ovlivnili dnešní podobu české folkové scény. S Minnesengry nahrál 9 alb a později vydal dalších 17 autorských desek a 7 výběrů. Na nich lze nalézt více než 250 písní. Zasloužil se o popularizaci lidových, zejména jihočeských písní, některé z nich tak dostaly příležitost zlidovět podruhé.

V současné době kapela vystupuje ve složení Pavel Žalman Lohonka, Michaela Hálková, Petr Novotný a Pavel Malina.

{VÍCE}
Úterý, 2.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Metropolitní divadlo, Praha

Muzikálová pohádka. Za devatero horami… devatero řekami, v jednom malém království žije ten nejlínější princ jakého si dokážete jen představit, princ Vendelín. A protože je tak líný, vládne za něj jeho teta Kordula Hamižná, která celé království pomalu rozkrádala, až se z něj stalo to nejchudší království na celém světě. Pomoci mu může už jen princezna Adélka, která se rozhodla vdát se za prince svých snů, a proto se ho vydává hledat do světa. Princova teta Kordula ve své lakotě a hamižnosti touží se stát královnou, ať to stojí, co to stojí a chce vládnout světu, proto uzavře smlouvu s peklem. Ovšem nepočítá s tím, že čistá lidská duše je velká vzácnost a láska že je silnější než všechno zlo na světě…

{VÍCE}
Neděle, 7.10.2018  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Prodej a rezervace vstupenek
Noelle Chatelet

HERECKÝ KONCERT HANY MACIUCHOVÉ!

 
Hra je monologem starší dámy, která prožívá ve věku, kdy se většina jejích vrstevnic už dávno smířila s šedí, jednotvárností a osamělostí zbytku života, nečekané citové vzplanutí, neuvěřitelnou, ostýchavou, dychtivou a stejně intenzivně opětovanou lásku k muži ještě o deset let staršímu, než je ona sama. I „starý“ člověk ještě žije a možná vás překvapí jak!

{VÍCE}
Úterý, 9.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 250,220,150
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »