MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

 

Hrají: Jan Holík / Jakub Slach

{VÍCE}
Pondělí, 26.9.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300, 250
Prodej a rezervace vstupenek
Pořádá Cesta životem bez bariér, z. s.

Organizace Cesta životem bez bariér letos slaví desáté výročí své činnosti. V rámci projektu „Co dokáži s handicapem“ pořádá benefiční koncert na podporu dětí s handicapem, kde vystoupí kapela THE TAP TAP a také budete moci shlédnout fotografie, kroniku a záznam činnosti celé organizace.

 

THE TAP TAP – jedinečná kapela složená ze studentů a absolventů Jedličkova ústavu, to jsou The Tap Tap! Kapela vznikla v roce 1998 původně pouze jako muzikoterapeutická skupina Jedličkova ústavu, postupem času se však profesionalizovala a stala se nedílnou součástí českého hudebního showbussinesu. Cílem souboru je umožnit co nejširšímu okruhu osob se zdravotním postižením rozvíjet a v praxi uplatnit svůj talent.

Přijďte je podpořit, nechat se nabít jejich nezdolnou energií, optimismem a schopností brát život za všech okolností s nadhledem.

{VÍCE}
Středa, 28.9.2016  V  14:30 HOD. VSTUPNÉ 250
Prodej a rezervace vstupenek
Divadlo AHA, Praha

 PŘEDSTAVENÍ PRO ZŠ

Ježek v kleci byl navždy ztracen ve stoce pod Svatojakubským kostelem. Stínadla ztratila svou výjimečnost a stala se obyčejnou městskou čtvrtí. Ale na jak dlouho?

V příběhu se zjistí, že ježek v kleci je vyloven ze stoky. Má ho u sebe záhadný a nepolapitelný Široko. Vontové se znovuobnovují a zakládají skupiny. Všichni chtějí získat ježka, aby se stali Velkým Vontem. Rychlé šípy hlavolam také shánějí, kvůli plánku létajícího kola, který je v něm ukryt. Ve víru událostí najdou ztracenou vontskou kroniku a zjistí střípky skutečností dávné party. Také je ale potká mnoho neštěstí.

Tvůrci opět příběh vypráví s laskavou nadsázkou i humorem a vhodně jej tak přibližují dětským i dospělým divákům současné doby.

Vstupné 80 Kč, délka programu cca 65 min.

{VÍCE}
Pondělí, 3.10.2016  V  10:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Dvě nejlepší travesti skupiny SCREAMERS a TECHTLE MECHTLE opět zavítají do Kutné Hory s novým pořadem VIDEOPŮJČOVNA.

 

{VÍCE}
Pondělí, 3.10.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 290
Prodej a rezervace vstupenek
Divadelní společnost Julie Jurištové, Praha

Klasická pohádka na motivy bratří Grimmů.

V jedné zemi za devatero horami a devatero řekami se v království krále Ctirada narodí princezna Růženka. Přizvané sudičky dají Růžence do vínku moudrost, krásu a štěstí. Ale sudička, která nebyla pozvána, vyřkne nad Růženkou zlou kletbu. Podaří se princi Janovi a jeho sluhovi Jakubovi zrušit neblahou věštbu a princeznu Růženku od kletby osvobodit? Vždyť přece láska ta všechno překoná, láska je silnější než zlo.

{VÍCE}
Neděle, 9.10.2016  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 70
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »