MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Koncert známého herce a písničkáře.

{VÍCE}
Středa, 2.11.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Příběh o jednom zamotaném víkendovém odpoledni, ze kterého jde hlava kolem nejen Hurvínkovi, Máničce, panu Spejblovi a paní Kateřině, ale i dvěma medvíďatům, která utekla z cirkusu. Hra plná písniček a groteskních situací potěší i ty nejmenší diváky.

Přibližná délka představení 1 hod. 15 min.

Autor / Helena Štáchová
Režie / Helena Štáchová a Martin Klásek
Výprava / Naďa a Dušan Sotákovi
Hudba / Milan Dvořák

Vstupné: 190 Kč

Děti do tří let sedící na klíně rodiče 100 Kč

PRODEJ VSTUPENEK POUZE V POKLADNĚ TYLOVA DIVADLA A V INFORMAČNÍM CENTRU NA PALACKÉHO NÁMĚSTÍ

{VÍCE}
Neděle, 6.11.2016  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 190,100
Divadlo Palace, Praha

Christian má „nemoc“. S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.

Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.

Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými „vdovami“ i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?

 

Hrají: Ondřej Vetchý, Kateřina Hrachovcová – Herčíková, Jaromír Dulava, Dana Černá / Kamila Špráchalová, Martina Hudečková, Zdeněk Vencl / Otmar Brancuzský

Režie: Petr Palouš

{VÍCE}
Pondělí, 7.11.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300,280,180
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Studenti Gymnázia Jiřího Ortena + muzikálový orchestr

Jedná se o ryze autorský muzikál, který vznikl na půdě Gymnázia Jiřího Ortena v Kutné Hoře.

Autorem literární předlohy je PaeDr. Jiří Posselt, hudbu složil Mgr. Zdeněk Licek. Podstatnou část účinkujících tvoří studenti školy, muzikálový orchestr je doplněn o externí hráče – většinou profesionály, učitele základních uměleckých škol.

Dílo zpracovává několik období života Ježíše Krista, počínaje jeho rozmluvami coby dvanáctiletého chlapce s farizei a učiteli zákona přes kázání Boží pravdy lidem, kteří se s ním osobně setkali, projevy upřímné a dokonalé lásky, laskavé napomínání za hřích a nemoudrost až k osobnímu pokoušení ďáblem a praktickému potvrzení faktu, že „ve své domovině není nikdo prorokem.“

Poselstvím a námětem k zamyšlení pro každého posluchače by měla být nesčetněkrát potvrzená zkušenost, že kdo upřímně touží a hledá, tak najde, že odraz Božího království můžeme prožívat už zde na Zemi. I když symbolická brána do něho je úzká a těsná, je v ní místo pro každého člověka bez rozdílů. Upřímná snaha na cestě každého z nás k této pomyslné bráně je a bude korunována odměnou v podobě pochopení a porozumění smyslu lidského života jako daru v plnosti.

{VÍCE}
Středa, 9.11.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 150
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Pražský filmový orchestr, který v našem divadle debutoval loňský podzim, se opět letos vrátí s programem plným nejznámější filmové hudby.

Těšit se tak můžete, podobně jako loni, jak na velkofilmová díla skladatelů jako např. John Williams (Star Wars, Harry Potter, Indiana Jones), tak i evropských mezi které patří Raymond Lefévre (Četník se žení, Zelňačka) i některých českých jako je Zdeněk Barták (Zdivočelá země)

Během roku nasbíral orchestr několik vzácných premiér, které nám také představí. Jmenovitě třeba veleslavnou kovbojku „Hodný, zlý a ošklivý“, ke které složil hudbu mistr spaghetti westernu Ennio Morricone.

Vystoupení nebude ledajakým koncertem. PFO do divadla přijíždí při příležitosti výročí 83. let od otevření Tylova divadla.

Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru tohoto koncertu. Orchestr na každý svůj koncert přináší jiný program, čili o důvod víc, proč si rozhodně tuto událost nenechat ujít.

 

{VÍCE}
Sobota, 12.11.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 450,400
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »