MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Studio Ypsilon, Praha

Swing je muzika, v níž se žije štěstí

Swing je vynikající muzika, která přináší oživující a omlazující zážitek. Pro mladé je objevem a trendem, pro starší nestárnoucí záležitostí – zkrátka swing. Swing je svižnou harmonií pro život, poskytuje uvolnění a potěšení, přinášející nadhled a štěstí. Swing chytne za srdce a hýbá tělem.

 

Hrají, zpívají a tančí: Martin Bohadlo, Mikuláš Čížek, Martin Janouš, Miroslav Kořínek, Jan Jiráň, Kamila Kikinčuková, Paulína Labudová, Markéta Častvaj Plánková, Dominik Renč, Renata Rychlá, Barbora Skočdopolová, Jiří Štědroň, Daniel Šváb, Jiřina Vacková, Jan Večeřa a hosté (například Jiří Korn, Jitka Vrbová, Jitka Zelenková a další)

 

Autor a režie: Jan Schmid

{VÍCE}
Sobota, 10.9.2016  V  19:30 HOD. VSTUPNÉ 300,280,180
Prodej a rezervace vstupenek
Švandovo divadlo, Praha

PŘEDPLATNÉ 2016

Divadelně zrychlený kurz, na kterém se pět žen na dnes tak populárním life coachingu pokusí zjistit, jak by měly změnit svůj život. Může nás ale vůbec někdo naučit, jak žít a jak být šťastný? To je otázka.

 

Hrají: Klára Cibulková, Kristýna Frejová, Bohdana Pavlíková / Petra Hřebíčková, Blanka Popková, Réka Derzsi / Eva Vrbková, Michal Dlouhý / Jaroslav Šmíd

Režie: Sabina Krátká

{VÍCE}
Čtvrtek, 15.9.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300,280,180
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

 

Hrají: Jan Holík / Jakub Slach

{VÍCE}
Pondělí, 26.9.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300, 250
Prodej a rezervace vstupenek
Pořádá Cesta životem bez bariér, z. s.

Jedinečná kapela složená ze studentů a absolventů Jedličkova ústavu, to jsou The Tap Tap! Kapela vznikla v roce 1998 původně pouze jako muzikoterapeutická skupina Jedličkova ústavu, postupem času se však profesionalizovala a stala se nedílnou součástí českého hudebního showbussinesu. Cílem souboru je umožnit co nejširšímu okruhu osob se zdravotním postižením rozvíjet a v praxi uplatnit svůj talent.

Přijďte je podpořit, nechat se nabít jejich nezdolnou energií, optimismem a schopností brát život za všech okolností s nadhledem.

{VÍCE}
Středa, 28.9.2016  V  14:30 HOD. VSTUPNÉ 250
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Dvě nejlepší travesti skupiny SCREAMERS a TECHTLE MECHTLE opět zavítají do Kutné Hory s novým pořadem VIDEOPŮJČOVNA.

 

{VÍCE}
Pondělí, 3.10.2016  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 290
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »