MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Zábavný pořad se skupinou Screamers, ve kterém se účinkující představí i v rolích nejrůznějších řemeslníků, hasičů, policistů a televizních seriálových hrdinů.

{VÍCE}
Pondělí, 2.10.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 290
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Komponovaný pořad, ve kterém zazní árie z oper, populární melodie ze známých českých a zahraničních filmů (Titanic, Mise, Tři oříšky pro Popelku atd.), houslové sólo a představí se dětské tanečních páry.

Účinkují: Slávka Tyrkasová – soprán, Pavel Kruliš – housle, Jaroslava Vagnerová-mezzosoprán a vítězové taneční soutěže Kutnohorský groš.

Slovem provází Miroslav Štrobl.

{VÍCE}
Čtvrtek, 5.10.2017  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 100
Prodej a rezervace vstupenek
DANA BARTŮŇKOVÁ

Metropolitní divadlo, Praha

 

Muzikálová pohádka – plná kouzel, triků a světelných efektů. Jednoho dne do kraje až na konci světa, po dlouhé řece Minaj, připluje košík s malým chlapcem jménem Melori. V temném kraji plném různých skřetů, divokých víl a tajemných bytostí žijí odedávna dvě čarodějnice Euforie a Třeštice, které se chlapce ujmou a vychovají z něj malého čaroděje.      Chlapec Melori se ve světě lidí potká s dívkou Kirké, která mu pomůže v jeho pátrání po tom, kdo je a proč byl jako nemluvně poslán po řece Minaj do záhadného světa.

{VÍCE}
Neděle, 8.10.2017  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
David Mamet

PŘEDPLATNÉ 2017

 
Městská divadla pražská – Divadlo ABC, Praha

 
Politická fraška jednoho z nejlepších současných amerických autorů nás zavede do Bílého domu, kde se fiktivní americký prezident Charles Smith připravuje na novou prezidentskou volbu, ve které jsou ovšem jeho šance na znovuzvolení „stejně nízké jako Ghándího cholesterol“. Nehodlá se však vzdát bez boje a svou chystanou kampaň opře o novou interpretaci oslav Dne díkůvzdání, která by mu měla získat patřičný kapitál od „zainteresovaných“ kruhů. Na scénu tak přicházejí krocani, moderní indiánský náčelník a také prezidentova výstřední autorka projevů, která si z Číny přiveze nejen adoptované miminko, ale i ptačí chřipku.

 

Hrají: Michal Dlouhý, Jaroslav Vlach, Jiří Hána, Lenka Zbranková, Zdeněk Vencl
Režie: Petr Svojtka

{VÍCE}
Čtvrtek, 12.10.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 320, 290, 190
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Narozeninový koncert známého kutnohorského jazzmana a jeho hostů.

{VÍCE}
Pátek, 13.10.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 150
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »