MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Bernard Slade

Divadlo Ungelt, Praha

Hra o lásce i o rodinných poutech, jímavý milostný příběh i strhující rodinné drama.

Hrají: Zlata Adamovská, Lucie Štěpánková / Jana Stryková, Petr Štěpánek, Vilém Udatný / Pavel Kikinčuk

{VÍCE}
Sobota, 9.9.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300
Prodej a rezervace vstupenek
Martin McDonagh

PŘEDPLATNÉ 2017

 
Spolek Kašpar (Divadlo v Celetné, Praha)

 
Komedie o tom, co se stane, když do nejzapadlejšího zapadákova v Irsku přijedou filmaři až z Ameriky.

 

Hrají: Matouš Ruml, Jitka Nerudová, Eva Elsnerová, Martin Hofmann, Aleš Petráš, Martina Prášilová / Markéta Coufalová, Adrian Jastraban, Lukáš Jůza, Miloš Kopečný
Režie: Jakub Špalek

{VÍCE}
Středa, 20.9.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 320, 290, 190
Prodej a rezervace vstupenek
David Mamet

PŘEDPLATNÉ 2017

 
Městská divadla pražská – Divadlo ABC, Praha

 
Politická fraška jednoho z nejlepších současných amerických autorů nás zavede do Bílého domu, kde se fiktivní americký prezident Charles Smith připravuje na novou prezidentskou volbu, ve které jsou ovšem jeho šance na znovuzvolení „stejně nízké jako Ghándího cholesterol“. Nehodlá se však vzdát bez boje a svou chystanou kampaň opře o novou interpretaci oslav Dne díkůvzdání, která by mu měla získat patřičný kapitál od „zainteresovaných“ kruhů. Na scénu tak přicházejí krocani, moderní indiánský náčelník a také prezidentova výstřední autorka projevů, která si z Číny přiveze nejen adoptované miminko, ale i ptačí chřipku.

 

Hrají: Michal Dlouhý, Jaroslav Vlach, Jiří Hána, Lenka Zbranková, Zdeněk Vencl
Režie: Petr Svojtka

{VÍCE}
Čtvrtek, 12.10.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 320, 290, 190
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Na výjimečných společných koncertech dvou velkých jmen hudební scény, z nichž každé reprezentuje zcela odlišný žánr, čeká posluchače ojedinělý zážitek. Spirituál kvintet, nejstarší česká, a dnes již nepochybně legendární folková skupina, představí svou aktuální tvorbu, ale chybět nebudou ani písně z více než půlstoleté historie souboru, z nichž řada dávno zlidověla.

Mezzosopranistka Dagmar Pecková se za doprovodu Spirituál kvintetu zhostí několika písní z oblasti spirituálu a gospelu, které na jejích standardních koncertech rozhodně neuslyšíte.  Nebude samozřejmě chybět ani zastavení v operním světě, které v tomto spojení poskytuje skutečně neobvyklý zážitek, ve kterém se snoubí pokora k velikému dílu, ale také potřebný nadhled. Ten je ostatně vlastní jak Dagmar Peckové, tak Spirituál kvintetu.

{VÍCE}
Pondělí, 16.10.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna se představí v talk show Postel hospoda kostel, ve které vypráví příběhy ze svého  života, ať už kněžského, soukromého nebo i jiného… podané způsobem jemu vlastním. V průběhu 90 minut se dotýká i problémů současného světa, o nichž si rád podiskutuje také s diváky. Součástí pořadu je i autogramiáda knihy Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové, která vyšla pod názvem tohoto pořadu. Autoři za knihu Postel hospoda kostel, vydanou v říjnu 2016, obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.

{VÍCE}
Pondělí, 23.10.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »