MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

MALÁ SCÉNA

Zpěvák ,skladatel a textař František Kasl v pořadu, ve kterém mapuje celou svoji dosavadní hudebni kariéru.

Vzpomene na své začátky a život kulisáka v pražském divadle ABC, také na dlouholetou spolupráci nejen s Jakubem Smolíkem,kterému složil mnoho známých hitů a zároveň zde dlouhá léta působil jako kapelník jeho doprovodné kapely, ale třeba i na skupinu Fešáci a na mnohé další.

V pořadu zazní Františkovy nejznámější písně, ale i písně dalších umělců,kteří ho nejvíce ovlivnili.

Namátkou můžeme zmínit Petra Kalandru nebo Petra Spáleného.

{VÍCE}
Pátek, 24.11.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 150
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Studio Dellarte, České Budějovice

 

Výpravné představení pro děti /a to i pro ty nejmenší  od 3 let/ vzniklo podle bajky R. Kiplinga Sloní mládě, což napovídá, že  děti kromě  slůněte uvidí i další členy jeho africké rodinky – velké loutky sloních rodičů, žirafy, hrocha, krokodýla, opice, pštrosa, papouška a mnoha jiných .
Ocitnou se tedy v Africe a rovněž uslyší spoustu pěkné muziky. Stanou se svědky dlouhé cesty zvědavého slůněte, které se touží dozvědět, co mívá krokodýl k obědu. A navíc se dočkají i ponaučení, což se u bajek stává. V našem ponaučení jsme se od předlohy poněkud odchýlili: na rozdíl od slůněte R. Kiplinga, které na svou zvědavost doplácí, jsou děti v naší inscenaci při závěrečné písničce vybízeny: Jen se ptej, ať se všechno dozvíš…

{VÍCE}
Neděle, 26.11.2017  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Dr.Ivo Šmoldas a spisovatelka dr.Marie Formáčková se společně představí v pořadu, ve kterém  s osobitým humorem a vtipem, jim vlastním, povypráví nejen o sobě, ale také o palčivých společenských i politických problémech současnosti. Věříme, že v hledišti zavládne dobrá nálada, o kterou se svými písněmi zaslouží také italský zpěvák Andrea Andrei.

{VÍCE}
Středa, 29.11.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Tylova herecká škola, Kutná Hora

 

Víte, proč se občas říká, že někdo roste pro peklo, že s ním šijou všichni čerti, nebo že bývá peklo na Zemi? V pohádce Václava Veselého o buchtách, zlobivé Šarlotě a slušné čertici Bertě se to dozvíte.

 

Hrají: Denisa Zahradníková, Viktorie Ošťádalová, Kateřina Hrejsemnou, Kristýna Lázňovská, Evelína Zecová, Emma Petrů, Adéla Buřičová, Lenka Pospíšilová, Kateřina Dejdová

 

Režie: Václav Veselý

{VÍCE}
Pátek, 1.12.2017  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 50
Prodej a rezervace vstupenek
Ochotnický spolek Tyl v Kutné Hoře

Tradiční Mikulášská pohádka s nadílkou v podání Ochotnického spolu Tyl v Kutné Hoře.

Pohádka o nešikovném kouzelníkovi, překvapení, strachu, náhodě, kouzelném klobouku a pekle, kde je možné najít víc, než kdo čekal. A třeba tam najde i cestu.

Hrají: M. Čerych, M. Betuštiak, T. Morawski, P. Klailová, M. Králiková, R. Karešová, I. Pilcerová. E. Bicanová a další.
Scénář a režie: Radana Štočková

 

{VÍCE}
Neděle, 3.12.2017  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »