MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Pořádá Dům dětí a mládeže Kutná Hora

 

Přehlídky se mohou zúčastnit jednotlivci ze základních škol, nižších stupňů gymnázií, základních uměleckých škol, domů dětí a mládeže a jiných institucí.

{VÍCE}
Čtvrtek, 8.3.2018  V  08:00 HOD.
Joan Schirley

Divadelní spolek Karel Čapek, Děčín

 

Komedie o muži, jenž nemůže najít sám sebe a jeho praktické ženě, na které leží zabezpečení domácnosti, do které patří i popletená tetička. A když k tomu přidáme hysterickou pacientku a nečekanou návštěvu milenky, není divu, že se z domu stává blázinec, ve kterém nechybí ani vražda.

Hrají: Láďa Puchýř, Jana Benešová, Lída Panenková, Romana Masojídková, Radka Hospůdková, Jakub Linhart, Anna Zemanová, Jaromír Kejzlar

Režie: Klára Vázlerová

{VÍCE}
Pátek, 9.3.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 50
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Divadlo Za2, Příbram

 

Mikeš je kovářský synek, který se vydá do světa na zkušenou. Cestou se k němu připojí silák Matěj a společně se rozhodnou najít dvě královské dcery, které už měsíce nikdo nespatřil. Pokud se jim to má podařit, budou muset překonat množství nástrah a pokušení. Přijďte jim v jejich putování držet palce, nudit se určitě nebudete! Mikeš s Matějem, vousatá babice, pan král, princezny, Dračí pán a spousta dalších postav spolu s krásnými písničkami vám k tomu nedají čas!

{VÍCE}
Neděle, 11.3.2018  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Po deseti letech od akustiku se skupina Kryštof vrací do svých oblíbených divadel!

Bude se hodně hrát, ale i hodně povídat a … a to bude vše. Po velkolepých koncertech v halách, na festivalech a na Strahově chceme zpět na holé pódium, tam, kde k písničkám potřebujete “jen” španělku a sami sebe…

{VÍCE}
Čtvrtek, 15.3.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 990,890,790
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Divadlo za oponou, Kutná Hora

 

Kamarádi objeví staré skladiště, ve kterém se chystají hledat inspiraci pro příběh chystaného školního divadelního představení. Nečekané setkání plné napětí pro ně bude motivací a především příležitostí poznat osud zapomenuté umělecké osobnosti a seznámit se s jedním zajímavým kamarádem.

 

Hrají: Jan Kukral, Mikuláš Ečer, Adéla Vítková, Veronika Větrovská, Veronika Pokorná, Filip Mašek, Nikola Vondrysová

Scénář a režie: Václav Veselý

{VÍCE}
Pátek, 16.3.2018  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 100
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »