SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO

Divadlo ABC, Praha
PŘELOŽENO – NOVÝ TERMÍN 23. 10. 2023 VSTUPNÉ 540, 510, 390 Kč

PŘELOŽENÉ PŘEDSTAVENÍ Z 16. 5. A 13. 6. 2023. VSTUPENKY ZAKOUPENÉ NA
PŮVODNÍ TERMÍNY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!

Divadlo ABC, Praha (Městská divadla pražská)

Arthur Miller

Willy Lohman není hlavní postavou. Hlavní postavou je jeho sen. Sen o úspěchu. Popularitě. Ocenění. Naplnění. Rodině jako z reklamy na životní pojištění. Ale Willy Lohman je jenom obchodní cestující za volantem otřískaného auta. V rozpadajícím se domě s hypotékou a ledničkou na splátky. Kde skončí jeho jízda čím dál složitějším světem? Komu by ještě prodal vlastní důstojnost?

Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který bolestně zjišťuje, že na sklonku života dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý.

V hlavních rolích Miroslav Donutil a Zuzana Kronerová.

Nejslavnější drama Arthura Millera, oceněné Pulitzerovou cenou.

Upozornění pro diváky:  V inscenaci se používá umělý dým a stroboskopické světlo, které není vhodné pro diváky s epilepsií.

Hrají: Miroslav Donutil, Zuzana Kronerová, Viktor Dvořák, Martin Donutil, Jiří Štrébl, Aleš Bílík / Kryštof Krhovják, Milan Kačmarčík, Michael Vykus / Vojtěch Dvořák, Evellyn Pacoláková, Sára Affašová / Martina Jindrová, Tomáš Weisser, Tereza Slámová / Renáta Matějíčková

Režie: Michal Dočekal

Představení na předplatné ABO JARO 2023, zbylé vstupenky zakoupíte v pokladně Tylova divadla, v Informačním centru v Kollárově ulici nebo na webu divadla.

Vstupenky
Zpět »