MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

William Douglas Home

Štúdio L+S, Bratislava

PŘEDPLATNÉ 2018

Co všechno se stane, když bývalá milenka přijede za svým bývalým milencem přímo z pohřbu vlastního manžela? Co se stalo se vztahem, který měl čtyřicetiletou pauzu? A jak to vidí sluha bývalého milence? Má právo žárlit? A proč?

Humor má nekonečně mnoho podob, ale jeho společným jmenovatelem je duchaplnost, pohrávání si s myšlenkami a moudrost. Anglická konverzační komedie je ve způsobu humoru sokratovská, plná paradoxů, krutého sarkasmu a hravé ironie, které vyvažuje až sentimentální laskavostí a shovívavostí ke každodenním slabostem člověka. V dnešní době jednoduchých vět a tupých a hloupých sloganů je radost z myšlení téměř záchranou civilizace.

 

Hrají: Emília Vášáryová, Milan Lasica, Milan Kňažko

Režie: Vladimír Strnisko

{VÍCE}
Pondělí, 10.12.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 350, 325, 200
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Fanoušky oblíbená, hudebními kritiky oceňována, několikanásobná zpěvačka roku, Anna K. vyráží na akustické předvánoční turné a se svou kapelou vám představí nejen své, ale i nejnovější písně z jejího úspěšného alba Světlo v akustických aranžích.

{VÍCE}
Úterý, 11.12.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 490,450,390
Prodej a rezervace vstupenek
Bohumil Hrabal

Divadlo A. Dvořáka, Příbram

PŘEDPLATNÉ 2018

Dramatizace známé novely s krásným českým jazykem a nezaměnitelným humorem, která byla původně vytvořena na konci minulého století pro brněnské divadlo Husa na provázku. Zajímavou divadelní formou vyprávěný příběh hlavního hrdiny Jana Dítěte, který prochází úsměvným učňovským obdobím v časech 1. republiky, zažívá dramata 2. světové války a svůj život končí v nelehké době budování socialismu v Čechách.

Hrají: Viktor Kuzník, Pavel Batěk, Pavel Rímský, Anna Fixová, Šárka Vykydalová, Jiří Vojta, Jaroslav Someš, Robert Tyleček, Šimon Knápek, Martin Dusbaba, Vladimír Senič, Kateřina Fixová, Daniela Šišková, Monika Timková, Petr Beleš, Petr Florián, Jaroslav Krejčí, Filip Müller

Režie: Milan Schejbal

{VÍCE}
Pátek, 21.12.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 350, 325, 200
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Ochotnický spolek Tyl v Kutné Hoře

Je 24. prosinec roku 1999. V rodině Novákových probíhají přípravy na Štědrý večer. Od samého začátku je však zřejmé, že to nebude večer klidu a pohody, ale plný nečekaných, až téměř absurdních překvapení. – Jakých? To se dozvíte při premiéře.                                                                                                                       

Hrají: Karel Polívka, Petra Wagenknechtová, Míša Králíková, Martin Betuštiak, Marcela Jiroušková, Eva Bicanová, Otakar Fiala, Patrik Převrátil, Jiří Pospíšil, Veronika Štroblová, Jan Jelínek, Petra Kleilová, Denisa Šebestová, Robert Štekr, Radka Karešová a Boris Buňka

Scénář a režie: Miroslav Štrobl

{VÍCE}
Pondělí, 31.12.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 150, 100
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »