FUNGUJÍCÍ PARTNERSKÉ VZTAHY

Beseda se Zdeňkem a Zdeňkou Pohlreichovými, Honzou Vojáčkem, Honzou Rakem a Martinem Jotovem
30. 09. 2024 | Pondělí | 17:00 | VSTUPNÉ 650 Kč

Beseda se Zdeňkem a Zdeňkou Pohlreichovými, Honzou Vojáčkem, Honzou Rakem a Martinem Jotovem

Máte někdy pocit, že není snadné najít harmonii ve vztazích? Přemýšlíte, jak lépe porozumět svému partnerovi a společně vytvářet spokojený život?
Zveme vás na další besedu z cyklu Tvoříme šťastnější Česko na téma „Fungující partnerské vztahy“, kde budeme zkoumat tajemství dlouhodobě spokojených partnerství.

30. září 2024 v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře si bude Martin Jotov povídat se Zdeňkou a Zdeňkem Pohlreichovými, Honzou Vojáčkem a Honzou Rakem o tom, jaké konkrétní kroky, vhledy a uvědomění jim na cestě ke šťastnému manželství pomohly a pomáhají. Moudrosti, zkušeností, humoru a nadhledu bude jako vždy plné divadlo. Máme se na co těšit :)

Po představení budete mít možnost účastnit se VIP rautu ve společnosti řečníků.
VIP vstupenku, která zahrnuje místo v předních řadách a občerstvení po skončení besedy (bohatý sladký i slaný raut včetně jednoho alkoholického a nealkoholického nápoje v čase od 20 do 22 h), zakoupíte na webových stránkách organizátora.

V ceně všech vstupenek je videozáznam z besedy, který vám umožní pustit si ji opakovaně. Nákupem vstupenky dáváte souhlas s předáním vaší emailové adresy pořadatelům akce z důvodu zaslání videozáznamu z představení a dalších informací o připravovaných akcích.

Těšíme se na vás.
Porozumění mysli a Umění být zdráv

Vstupné: 650 Kč

 

Pronájem divadla

 

Vstupenky
Zpět »