MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Malá scéna

Malá scéna

Ve svém improvizovaném večeru navazuje Jana Paulová na svou úspěšnou knížku Jak běžet do kopce a s humorem jí vlastním vypráví o svých cestách životních i těch skutečných. Hostem pořadu bude její herecký kolega Josef Dvořák.

{VÍCE}
Pátek, 18.10.2019  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Divadlo Dokola, Tábor

Byl jeden tuze zamilovaný vodník a jedna tuze zamilovaná víla. K tomu ještě starý mlýn, malá tůň a na kopci zámek. A v tom zámku žije knížepán. Nikoho on nemá rád, a tak tam sedí sám.

Jednou večer, právě když při měsíčku na paloučku u tůňky tančily víly, jel okolo knížecí kočár. Najednou kočár zastavil, knížecí pacholci popadli tu nejkrásnější vílu, šup s ní dovnitř, prásknutí bičem a už byl kočár pryč. Jenom z dálky bylo slyšet knížecí smích.

Aby i tahle pohádka měla šťastný konec, světem se toulá vysloužilý voják Jíra. Sílu má za tři, odvahy plný pytel a dobrotisko, to on je, i když pod vousy si občas brblá.

Veselá loutková pohádka o zamilovaném vodníkovi a statečném Jírovi, na kterého i knížepán byl krátký.

{VÍCE}
Neděle, 17.11.2019  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Sandra Pogodová v rámci vydání své nové knihy nabízí zbrusu novou zábavnou talk show. Provede vás spolu se svým otcem, hercem a muzikantem Richardem Pogodou, večerem plným zábavného vyprávění, vzpomínek na slavné osobnosti ( Miroslav Horníček, Jan Kanyza, Hana Maciuchová, Pavel Dostál, Jiří Suchý, Emil Viklický) a celé to proloží spoustou skvělých písní. Zazní repertoár Ježka, Wericha, Suchého, Šlitra, evergreeny první republiky, třicátých a čtyřicátých let.

{VÍCE}
Pondělí, 25.11.2019  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Koncert mimořádně technicky disponovaného baskytaristy,  o kterém hovoří s uznáním muzikanti a posluchači na celém světě. Originalitu programu podtrhují i live natočené podehrávky od renomovaných českých a zahraničních hudebníků.

Kutnohorského baskytaristu doprovodí:

Petr Valášek – Akai EWI, bassclarinet, vocal
Jiří Kollman – percussion
P.C. Poisson – guitar, drums

{VÍCE}
Čtvrtek, 12.12.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »