MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Malá scéna

MALÁ SCÉNA

Divadlo za oponou, Kutná Hora

 

Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou

poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost

nudnou párty, jenže to by jedna předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek:

ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen

majetek. Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.

 

Hrají: Renata Vindušková, Jakub Sloup, Kristýna Zemanová, Jiří Brzobohatý

Režie: Tomáš Vinduška

Produkce: Václav Veselý

{VÍCE}
Sobota, 15.12.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 130
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Velkou devizou Dity Hořínkové  je její komediálně-dramatický projev, kterým okouzluje jak v divadelních rolích, tak na koncertních pódiích. Účinkuje v muzikálech Cats, Miss Saigon, Evita, Romeo a Julie, Kabaret či operetách Čardášová princezna a My Fair Lady.
V tomto předvánočním  pořadu hudby a vyprávění Ditu Hořínkovou doprovází sympatičtí muzikanti Pavel Voráček /klávesy/ a Petr Maceček /housle/ a divákům se také představí syn Dity Hořínkové Filip Antonio, který ztvárnil několik dětských rolí v českých filmech a seriálech. Filip zpívá a koncertuje s Kühnovým dětským sborem a koncertně vystupuje i v triu s houslovým virtuózem Jaroslavem Svěceným a klavíristou Pavlem Větrovcem. S maminkou Ditou vydali i CD s hravými písničkami pro děti.

{VÍCE}
Středa, 19.12.2018  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 150
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Divadlo Láryfáry, Praha

Pohádka o třech českých komediantech, kteří procestovali celou Francii a teď přijeli k Vám se svým představením „Strakaté bajky.“
Uvidíte například typicky známou bajku „O lišce a sýru“, ale i méně známé bajky, např.: „O dvou kočičkách a netopýrovi“ a spoustu jiných. Pohádka rozvíjí dětskou fantazii i pomoci rytmických a snadno zapamatovatelných písniček. Děti se mohou těšit, že se do představení aktivně zapojí a domů si tak odnesou nejen zážitek z pohádky, nové písničky, ale i hlubší pohled na svět.
Děti se mohou těšit, že se do představení aktivně zapojí a domů si tak odnesou nejen zážitek z pohádky, nové písničky, ale i hlubší pohled na svět.

{VÍCE}
Neděle, 20.1.2019  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Hudební divadlo Hnedle vedle, Krásný les 

Hudební pořad o jedné z našich nejlepších muzikálových, swingových a šansonových zpěvaček. Pořad plný písní, vyprávění, promítání fotografií ze života zpěvačky a jednoho překvapení. Večer plný humoru a dobré muziky s laskavou, energickou, usměvavou dámou, která to umí rozbalit.

{VÍCE}
Středa, 23.1.2019  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Liduščino divadlo, Praha

Rozverná klasická pohádka plná písniček. Klárka má kocourka Fouska, který pořád hledá nová dobrodružství. Na cestách světem potkají řadu nových kamarádů a každému poradí. Kohoutkovi pomůžou najít kouzelnou cestu za sluníčkem, hned nato osvobodí svým fištrónem začarovaný mlýn od popleteného strašidla a nakonec krásné víle zachrání velkou lásku. S dobrou náladou a veselou písničkou jde totiž úplně všechno!

{VÍCE}
Neděle, 17.2.2019  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »