MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Loutkoherecká skupina LOUDADLO, Praha

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce! K tradicím českých vánoc patří nejen nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, zpříjemňující dlouho očekávaný příchod Ježíška. Přesto, že jsou tyto svátky především rodinné, určitě si všichni považujeme i očekávané hosty a proto se na vás již osobně těší známé postavičky z televizní obrazovky. Příjemné setkání pro vás připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio kamarád. Těšíme se na vás a nezapomeňte kamarádi, máme vás rádi!!

 

Představení pro MŠ a I. stupeň ZŠ i pro veřejnost

Délka představení: 60 minut

 

{VÍCE}
Pondělí, 9.12.2019  V  10:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Jiří Havelka

Dejvické divadlo, Praha

Hřích je hřích, i když nám svědomí namlouvá opak.
V roce 2017 oslavilo pražské Dejvické divadlo pětadvacet let svého trvání nezvyklou, ale strhující premiérou Vraždy krále Gonzaga. Experimentální kus připravil pro populární scénu režisér Jiří Havelka.
První polovina působí jako Dejvické divadlo pro pokročilé. Repertoáru znalí diváci mohou nahlédnout za masku oblíbených herců. To by však na novou premiéru bylo dost málo. Havelka v druhé části secvičil brilantní podívanou, pro kterou byly úvodní promluvy jakýmsi rozehřátím, přípravou a možná i osobní katarzí.

Hrají: Simona Babčáková, Klára Melíšková, Zdeňka Žádníková Volencová, Tomáš Jeřábek, Martin Myšička, Ivan Trojan

Režie: Jiří Havelka

Představení na předplatné, zbylé vstupenky zakoupíte v pokladně Tylova divadla, v Informačním centru na Palackého náměstí nebo online na www.divadlo-kutnahora.cz

{VÍCE}
Úterý, 10.12.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 420, 385, 260
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Koncert mimořádně technicky disponovaného baskytaristy,  o kterém hovoří s uznáním muzikanti a posluchači na celém světě. Originalitu programu podtrhují i live natočené podehrávky od renomovaných českých a zahraničních hudebníků.

Kutnohorského baskytaristu doprovodí:

Petr Valášek – Akai EWI, bassclarinet, vocal
Jiří Kollman – percussion
P.C. Poisson – guitar, drums

{VÍCE}
Čtvrtek, 12.12.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Smyčcové trio půvabných dam Inflagranti (houslistky Markéta Muzikářová, Hana Vyšínská a violoncellistka Irena Morisáková) přitahuje do koncertních sálů nejen fanoušky klasiky, ale i rockery, kteří si mohou poslechnout své oblíbené pecky v podání sexy tria a navíc ještě v doprovodu rockových hlasů, jakým je právě rocker – srdcař Václav Noid Bárta.
Spojení dámského smyčcového tria a zpěváka Václava NOIDA Bárty nabízí přednes světových hitů, ale i vlastní tvorby zpěváka v zajímavých úpravách. Ve vánočně laděné části koncertu se představí i dětský pěvecký sbor Sluníčka ze zámku, Nové Dvory se sbormistryní Lucii Procházkovou.

{VÍCE}
Sobota, 14.12.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 490, 450, 390
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Divadlo Pohádka, Praha

Jak rozmařilá mlynářka lakotila

Pohádka předvánočního času s písničkami na motivy klasického příběhu O poutníkovi.

Půjdem spolu do Betléma

“Tak kdysi, v Davidově městě královském …”.  Vánoční příběh o narození Ježíška provázený zpěvem známých koled a stavbou „dětského živého Betlému“.

 

 

 

{VÍCE}
Neděle, 15.12.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »