MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Pavel Žalman Lohonka působí na hudební scéně od roku 1968, nejprve ve skupině Minnesengři, později v roce 1982 založil vlastní kapelu Žalman & Spol, která v různých sestavách koncertuje nepřetržitě až do současnosti.

Pavel Lohonka právem patří mezi české folkové legendy, protože je jedním z tvůrců, kteří ovlivnili dnešní podobu české folkové scény. Zasloužil se i o popularizaci lidových, zejména jihočeských písní, některé z nich tak dostaly příležitost zlidovět podruhé.

V současné době kapela vystupuje ve složení Pavel Žalman Lohonka, Michaela Hálková, Petr Novotný a Petr Havrda.

{VÍCE}
Úterý, 2.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Pořad písniček a hereckého vyprávění legendárního zpěváka Vlachovky a představitele prince Radovana z kultovní filmové pohádky Princezna se zlatou hvězdou.

{VÍCE}
Středa, 3.10.2018  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Metropolitní divadlo, Praha

Muzikálová pohádka. Za devatero horami… devatero řekami, v jednom malém království žije ten nejlínější princ jakého si dokážete jen představit, princ Vendelín. A protože je tak líný, vládne za něj jeho teta Kordula Hamižná, která celé království pomalu rozkrádala, až se z něj stalo to nejchudší království na celém světě. Pomoci mu může už jen princezna Adélka, která se rozhodla vdát se za prince svých snů, a proto se ho vydává hledat do světa. Princova teta Kordula ve své lakotě a hamižnosti touží se stát královnou, ať to stojí, co to stojí a chce vládnout světu, proto uzavře smlouvu s peklem. Ovšem nepočítá s tím, že čistá lidská duše je velká vzácnost a láska že je silnější než všechno zlo na světě…

{VÍCE}
Neděle, 7.10.2018  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Prodej a rezervace vstupenek
Noelle Chatelet

HERECKÝ KONCERT HANY MACIUCHOVÉ!

 
Hra je monologem starší dámy, která prožívá ve věku, kdy se většina jejích vrstevnic už dávno smířila s šedí, jednotvárností a osamělostí zbytku života, nečekané citové vzplanutí, neuvěřitelnou, ostýchavou, dychtivou a stejně intenzivně opětovanou lásku k muži ještě o deset let staršímu, než je ona sama. I „starý“ člověk ještě žije a možná vás překvapí jak!

{VÍCE}
Úterý, 9.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 250,220,150
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Do Kutné Hory již po druhé přijíždí partička stand-up komiků z UNDERGROUND COMEDY a vy se opět budete dobře bavit.

{VÍCE}
Středa, 10.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 170
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »