MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

David Koller vyjíždí s kapelou na další část úspěšného akustického turné. Loni na podzim vyprodal patnáct sálů v českých a moravských divadlech a kulturních domech. Nyní ho čeká další porce koncertů, kam zavítá s repertoárem svých největších hitů v akustickém aranžmá. Nenechte si ujít skladby Chci zas v tobě spát, Amerika, Gypsy love, Recidiva a další v intimní atmosféře menších sálů a poznejte Davida Kollera s jeho skvělou kapelou v netradiční poloze. Koncerty jsou výhradně k sezení.

{VÍCE}
Středa, 24.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 590,550,490
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Severočeská filharmonie Teplice v čele s dirigentem Františkem Drsem.

Pořádá Město Kutná Hora

Účinkují: Petra Šimková Alvarez – soprán – sólistka opery Národního divadla v Praze

Severočeská filharmonie Teplice / Dirigent – František Drs

 

Vstupné zdarma – místenky je nutné si vyzvednout v pokladně Tylova divadla nebo v Informačním centru na Palackého náměstí.

{VÍCE}
Neděle, 28.10.2018  V  20:00 HOD.
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Chcete zažít velkolepou párty? Máte rádi zábavu, smích a humor? Pak neváhejte a navštivte nové představení skupiny Screamers, tentokrát s názvem – VELKÝ FLÁM.
Čeká vás opět spousta českých i zahraničních písniček, krásných kostýmů a vtipných scének o všem, co ke správnému flámu patří.

Přijdťe se pobavit, nechte se vtáhnout do děje a prožijte s námi pohodový večer.

{VÍCE}
Středa, 31.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 290
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Pořad věnovaný připomínce významného data naší historie, vzniku Československé republiky 28. října 1918. Přeneste se s námi do období svobody, radosti a ideálů!
 Sestry Havelkovy spolu s Orchestrem Sester Havelkových v pořadu „100 let První republiky” navozují skvělou swingovou hudbou období 20. – 40. let minulého století atmosféru té doby.

Přímou vzpomínku, nejen na našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka, přinese pamětnice herečka Zdenka Procházková, která celým pořadem provází. Paní Procházková v letošním roce oslaví úctyhodných 92 let. U filmu se také seznámila se svým životním partnerem hercem Karlem Högerem. V roce 2016 působivým způsobem ztvárnila roli kontroverzní herečky Lídy Bárové ve stejnojmenném filmovém dramatu Filipa Renče. Součástí pořadu je také jedinečná módní přehlídka světově unikátní sbírky dobových rób a autentických částí šatníků slavných osobností První republiky. Možnost vidět kolekci šatů Adiny Mandlové, obleků Svatopluka Beneše, modely z šatníku Oldřicha Nového, Olgy Scheinpflugové, Maxe Švabinského a dalších na přehlídkovém mole, je zcela výjimečná i vzhledem k nevyčíslitelné muzejní hodnotě těchto originálů.

{VÍCE}
Čtvrtek, 1.11.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

 

Divadlo za oponou, Kutná Hora

Čemu nerozumím, to neexistuje, a pakliže to existuje, je to nesprávné.

 

Provokativní tragikomedie Maria Gelardiho o předsudcích. Bigotní matka je otřesena přiznáním syna k homosexualitě. Rozhodne se ho uvěznit v bytě a léčit z jeho „neduhu“. I když je celá hra především komedií, neporozumění mezi matkou a synem vede až k mrazivému vyústění.

 

Hrají: Iva Pilcerová j. h, Tomáš Vinduška, Pavel Kubelka, Tereza Tahadlová

Režie: Václav Veselý

Doporučená přístupnost: od 15 let, v představení zaznívají expresivní výrazy

{VÍCE}
Pátek, 2.11.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 130
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »