MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Divadlo  Pohádka, Praha

Klasická česká pohádka o princezně Růžence, zlé sudičce a princi, který se vydává hledat do světa nevěstu, jejíž obraz spatřil v královské obrazárně. Podaří se mu zrušit kletbu, kterou zlá sudička uvrhla na Růženku a celé Růžové království. Inscenace je ozvláštněna scénickým využitím prvků černého a luminiscenčního divadla.

 

 

{VÍCE}
Neděle, 23.2.2020  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Nabízíme vám jedinečnou příležitost se osobně setkat s hereckou legendou Jaromírem Hanzlíkem , držitelem Křišťálového glóbu za umělecký přínos české kinematografii na MFF v Karlových Varech a připomenout si jeho cestu hereckým životem.

Filmové klenoty jako Postřižiny či Slavnosti sněženek Bohumila Hrabala, legendární Léto s kovbojem, televizní seriály Nemocnice na kraji města, Sanitka, nebo Cirkus Humberto, divadelní role Hamlet, Cyrano a desítky dalších úžasných rolí odehraných v Divadle na Vinohradech – to je jen zlomek rolí, ve kterých Jaromír Hanzlík zářil.

Přirozená, neopakovatelná a velmi osobní atmosféra večera, je doplněna krátkým promítnutím průřezu filmových ukázek a autogramiádou knihy „Úsměvy“. Herec odpoví i na případné dotazy samotných diváků, např. i na téma jeho posledního filmu “ Léto s gentlemanem“, který byl natočen podle jeho scénáře, a ve kterém si také sám zahrál hlavní roli.

Srdečně zveme a věříme, že vás čeká příjemný večer plný skvělé zábavy.

 

{VÍCE}
Úterý, 25.2.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 220
Prodej a rezervace vstupenek
Michael Mackenzie

Divadlo Kalich, Praha

Herecký koncert dvou našich předních hereček  ve velmi intimním komorním příběhu dvou rozdílných žen. Baronka hledající novou služebnou se rozhodne pro takovou, kterou by mohla „polidštěním“ povznést na vyšší úroveň. Brzy však vyjde najevo, že baronce  nejde jen o naplnění ušlechtilého cíle …

Hrají: Eva Holubová, Zuzana Bydžovská

 

 

{VÍCE}
Čtvrtek, 27.2.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 390, 350, 230
Prodej a rezervace vstupenek
Eric Assous

Panteon Production, Praha

Situační komedie plná zvratů a záměn o tom, kolik milenek je zapotřebí ke zkáze jednoho dlouholetého manželství. Rosálie a Francis rekapitulují své dosavadní manželství a určitě by se shodli na tom, že jsou spolu šťastní, kdyby se právě neprovalilo, že Francis žije dvojí život. Celá rodina se ocitá v komickém zmatku, Rosálie vrací odvetný úder, dceři se za podivných okolností hroutí manželství a další postavy celý děj ještě dál zamotávají…

Hrají: Veronika Freimanová, Vladimír Kratina, Kateřina Lojdová, Jana Bernášková, Luděk Nešleha

 

{VÍCE}
Čtvrtek, 5.3.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400, 360, 240
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Zábavný pořad s oblíbenou zpěvačkou a herečkou, která začínala jako televizní hlasatelka a moderátorka dětských pořadů. Později získala angažmá v divadle Semafor. Tam pro ni Suchý se Šlitrem napsali jednu z jejich nejslavnějších písní Včera neděle byla – tato píseň je dnes spíše úsměvnou kuriozitou, zůstává však neoddiskutovatelným faktem, že dodnes je jednou z nejprodávanějších písní naší hudební historie.
V pořadu plném pohody připomene i některé ze svých dalších hitů jako jsou: Kapitáne, kam s tou lodí, Proč se lidi nemaj rádi, Normálně, Kam letí ten čáp, Nej, nej, nej….
Pavlína Filipovská několik let účinkovala také v divadle Apollo po boku Karla Gotta, Petra Spáleného a dalších.
S laskavým humorem zpěvačka zavzpomíná i na svého slavného otce, herce Františka Filipovského.

 

{VÍCE}
Pondělí, 16.3.2020  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »