MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Malá scéna

Divadlo Láryfáry, Praha

Pohádka o třech českých komediantech, kteří procestovali celou Francii a teď přijeli k Vám se svým představením „Strakaté bajky.“
Uvidíte například typicky známou bajku „O lišce a sýru“, ale i méně známé bajky, např.: „O dvou kočičkách a netopýrovi“ a spoustu jiných. Pohádka rozvíjí dětskou fantazii i pomoci rytmických a snadno zapamatovatelných písniček. Děti se mohou těšit, že se do představení aktivně zapojí a domů si tak odnesou nejen zážitek z pohádky, nové písničky, ale i hlubší pohled na svět.
Děti se mohou těšit, že se do představení aktivně zapojí a domů si tak odnesou nejen zážitek z pohádky, nové písničky, ale i hlubší pohled na svět.

{VÍCE}
Neděle, 20.1.2019  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Hudební divadlo Hnedle vedle, Krásný les 

Hudební pořad o jedné z našich nejlepších muzikálových, swingových a šansonových zpěvaček. Pořad plný písní, vyprávění, promítání fotografií ze života zpěvačky a jednoho překvapení. Večer plný humoru a dobré muziky s laskavou, energickou, usměvavou dámou, která to umí rozbalit.

{VÍCE}
Středa, 23.1.2019  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Karel Čapek

Divadlo Scéna, Zlín

Pohádka pro MŠ, 1. stupeň ZŠ a pro veřejnost.

Jak ono to vlastně je? Dášenka nebo Dášeňka? Všichni pozorní čtenáři si jistě pamatují, že v knížce najdete jméno naší psí hrdinky z nového představení jako Dášeňku. Ale holt nám se na divadelních prknech narodila Dášenka. Tak na ni buďte hodní, stejně jako na všechny pejsky.
Když se to narodilo, bylo to jenom takové bílé nic, do hrsti se to vešlo; ale anžto to mělo pár černých ušisek a vzadu ocásek, uznali jsme, že je to psisko a protože jsme si přáli holčičku, dali jsme jí jméno Dášenka.

{VÍCE}
Pátek, 25.1.2019  V  10:00 HOD. VSTUPNÉ 50

ART

Yasmina Reza

Divadlo Bez zábradlí, Praha

Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství?
Solidní vztah tří přátel se ocitá na tenkém ledě ve chvíli, kdy si jeden z nich pořídí velmi drahý obraz. Co Marka, Borise a Ivana vlastně spojuje? Tahle otázka dokáže ty tři zavést pěkně daleko. Až téměř na konečnou jejich dlouholetého přátelství. Zdánlivě banální estetický spor se zvrhne v nesmírně vtipnou hádku o hodnotách života a podstatě skutečného přátelství. V současnosti jedna z nejslavnějších francouzských komedií posbírala snad všechny prestižní ceny ve Francii i v zahraničí.

 

Hrají: Karel Heřmánek, Josef Carda, Zdeněk Žák

{VÍCE}
Čtvrtek, 31.1.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Spolek přátel Mirka Jiřišty,z.s.

Účinkují: Orchestr Jaroslava Ježka -Zdeněk Jeřábek, 4G-Pavel Grič, Věnovanka – Václav Musílek,Trio Rio-Jaroslav Pospíšil Pavel Kruliš, Je to jedno – Dušan Lapáček, Schovanky -Jana Plocková, Zpěv – OIdřich Drahorád, Lukáš Černý, Josef Matura, Zdeňka Mačinová, Jaroslava Vágnerová

{VÍCE}
Úterý, 5.2.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 290
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »