MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Václav Čtvrtek

Divadlo Scéna, Zlín

Vodník Česílko je důvtipný vodník, který bydlí v rybníčku spolu s kaprem Osmikiláčem. Kousek od jejich rybníčku má svůj zámek lakomý Knížepán,
který tak trochu závidí Česílkovi přátelství s kaprem Osmikiláčem a zároveň usiluje o jejich rybník. K rybníčku se jednoho dne přistěhuje krásná Rusalka, která hledá domov.
Ta se spřátelí hlavně s Česílkem. Jenže Knížepán by se rád ženil a Rusalka se mu moc líbí.

Přijďte zjistit, jestli lakomý Knížepán bude mít svatbu s Rusalkou a nebo koho si rusalka nakonec vezme?
Přijďte se podívat na pohádku, podle oblíbeného večerníčku.

 

 

{VÍCE}
Neděle, 2.2.2020  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Spolek přátel Mirka Jiřišty,z.s.

Účinkují: LAURA Slávka Ryšánka, LÁRIA Romana Šafra, Andrea Kapounková, Jaroslava Olivová, Oldřich Drahorád
Překvapení večera: muzikanti a zpěváci Mirka Jiřišty
Uvádí: Jaroslava Vágnerová a Aleš Čermák

{VÍCE}
Úterý, 4.2.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 290, 200
Prodej a rezervace vstupenek
Eric Assous

Divadlo Bolka Polívky, Brno

Když si starší, ale zkušený lev salónů přivede do svého luxusního pařížského bytu mladší atraktivní dámu, kterou před chvílí potkal v baru, je jasné, že nikoho nečeká nudný večer.
Naopak oba hráči rozjíždějí přehlídku šarmu a osobního kouzla, které se přelévá z jedné strany na druhou, až si připadáme doslova jako na horské dráze. A stejně, jako musí po každém stoupání přijít prudký sešup, tak se díky nečekaným zvratům náhle proměňuje také situace mezi hostitelem a jeho hostem. Jízda na horské dráze je zkrátka nevyzpytatelným, ale silným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Hrají: Milan Kňažko, Eva Novotná / Jitka Ježková

Představení na předplatné 2020, zbylé vstupenky zakoupíte v pokladně Tylova divadla, v Informačním centru na Palackého náměstí nebo online na www.divadlo-kutnahora.cz

 

{VÍCE}
Pátek, 7.2.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 420, 385, 260
Prodej a rezervace vstupenek
Dana Bartůňková

Metropolitní divadlo, Praha

Dětský muzikál na motivy pohádky H. Ch. Andersena
… V ledovém království na konci světa žije zlá Sněhová královna, která má srdce z ledu. Jednoho dne, když se prohání, jako mrazivá meluzína nad Královstvím slunce, zahlédne prince Kryštofa, který si ze sněhu staví sněhuláka. Jeho mladší sestřičky Ella a Anna si z bratrovi nešikovnosti dělají legraci… a tak, když mu Sněhová královna nabídne náruč stříbrného prachu a celé království z ledu, očarovaný Kryštof se nechá unést do jejího království. Jeho náhlé zmizení trápí obě sestřičky, které se ho vydají se sněhulákem Olíkem hledat. Cestou zažijí mnohá dobrodružství a potkají se s pohádkovými bytostmi, které nikdy předtím neviděly…
Muzikál bude plný světelných efektů, zajímavých choreografií, písní, výpravných kostýmů a také moderní projekcí na plátně.

 

 

{VÍCE}
Neděle, 9.2.2020  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Teátr Pavla Šmída, Hosín

Podivín Větrovec cestuje po světě. Kam ho vítr zavane, tam o něm vypráví. Vypráví pohádku o dětech od větrného mlýna. Když jednou vítr ustane a dlouho bezvětří trvá, vydají se do světa, hledat krále větru. Průvodcem jim je kohout z korouhvičky a ten jim dá tuto hádanku: „Kdo je králem větru a kde přebývá? Kde se nejvzácnější, a nejmocnější vítr ukrývá?“ Jaká dobrodružství na cestě potkají? Najdou krále větru?
Komunikativní představení s písničkami a milým humorem.

 

 

{VÍCE}
Neděle, 16.2.2020  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »