MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Lars von Trier, Vivian Nielsen

Divadlo SpoluHra, Praha

Divadelní adaptace slavného filmu dánského kontroverzního režiséra. Malé město na pobřeží, kde se všichni znají. Malá komunita, která silně věří. Malí lidé, v nichž cizinec vždy budí podezření. On je odjinud, ona je jinde. Jí považují za blázna, jeho za nepřítele. Svatba, zranění, strnulost. Ona ale věří, že ho svou láskou dokáže vyléčit. Jenže jak žít ve světě, kde existuje jen jedna víra, když ta vaše není ta správná…?                                  

Hrají: Petra Horváthová, Roman Zach, Lenka Zahradnická / Sandra Nováková, Jakub Folvarčný, Marcela Nohýnková / Šárka Vondrová, Roman Zotov / Jakub Dittrich, Roman Skamene, Dan Dittrich / Jan Rohan, Jiří Štorek

Režie: Viktorie Čermáková

{VÍCE}
Úterý, 26.3.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Divadlo za oponou, Kutná Hora

Premiéra vynikající hořké komedie o tom, že v každém z nás dřímá sobectví, agrese a touha vrazit tomu druhému ránu pěstí.                             

Hrají: Jiří Brzobohatý, Kristýna Zemanová, Tereza Tahadlová, Martin Kubelka

Režie: Jakub Sloup

{VÍCE}
Sobota, 30.3.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 130
Prodej a rezervace vstupenek
Břetislav Pojar, Ivan Urban

Liduščino divadlo, Praha

Scénář je nabitý úžasnými humornými příběhy dvou medvědích brášků, kteří si hrají napůl mezi skutečností a fantazií. Velký medvěd má vypečené hry a malý medvěd neztrácí důvěru v nové nápady. Když se nedaří, pomůže hromada výborných bonbónů… V pestrém představení uvidíte příběhy Potkali se u Kolína, Nazdar kedlubny a Držte si klobouk! Kromě malého medvídka a jeho vypečeného brášky můžete obdivovat opravdového kouzelníka Grina a artistu Evžena Hájka.                            

Hrají: Ludmila Razimová, Jaroslava Stránská, Evžen Hájek alt. Jakub Vindiš a Jiří Grino Novotný

Hudba: Tomáš Hořejš

Dramatizace, scéna, kostýmy, rekvizity a režie: Ludmila Razimová

Pro děti od 4 do 100 let.

{VÍCE}
Neděle, 31.3.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Screamers Travesti skupina

Nový zábavný pořad skupiny Travesti Screamers.

{VÍCE}
Středa, 3.4.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 290
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Zábavné a poučné představení zároveň!

Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne….?, tak mnoho jich “ochutnáte” právě od Michala, co třeba jablíčko v županu, máte ho rádi…!

U Michala tohle jablíčko mluví a opravdu chodí doma v županu!
Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždycky hladoví! Michal si na představení užije s dětmi i oslavu svých narozenin! Jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček, to už bude záležet jen a jen na dětech! Samé unikátní situace a zábava, tak to nezmeškejte!


Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené!

Nenechte si ujít zážitek s Michalem, představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které Michal pro děti vymýšlí.

{VÍCE}
Sobota, 6.4.2019  V  17:00 HOD. VSTUPNÉ 195, 185, 165
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »