HANA ZAGOROVÁ A PETR REZEK

PŘIPRAVUJEME

Jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu a devítinásobná Zlatá slavice Hana Zagorová vystoupí se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem, s nímž natočila řadu duetů jako např. Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník či Vánoční tajemství. Na koncertu je bude doprovázet skupina Boom!Band Jiřího Dvořáka.

Přestože Hana Zagorová nazpívala více než 800 písní, dá se říci, že mezi její nejúspěšnější se řadí především písně staršího data, např. Studánko stříbrná, Maluj zase obrázky, Málokdo ví, Duhová víla, Ta pusa je tvá, Hej, mistře basů, Rybičko zlatá, přeju si, Za každou chvíli s tebou platím, Je naprosto nezbytné ad. Hanka však nadále pokračuje i v produkci nových nahrávek. Na podzim 2018 vydala aktuální CD Já nemám strach, na němž spolupracovala s autory, jako jsou např. Radůza, Marek Ztracený či Martin Chodúr. Na desce se nachází i jedna coververze francouzské písně, kterou si zpěvačka otextovala sama.

V pořadí již třetí deska, která vyšla pod značkou Supraphonu, si drží vysokou kvalitu a hned po vydání se album vyhouplo na první příčku v žebříčku prodejů.

Hana Zagorová se stala během své pěvecké kariéry druhou nejúspěšnější držitelkou ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvačka v historii (po Lucii Bílé), když získala devět Slavíků v řadě v letech 1977 až 1985. V roce 2015 byla uvedena v rámci hudebních cen Anděl do síně slávy.

Několikrát se objevila i ve filmu a účinkuje v muzikálech Jack Rozparovač a Mona Lisa. Divadlo Kalich v Praze se stalo její domovskou scénou.

Vstupné: 690, 590, 490 Kč

Zpět »