JELEN – DIVADELNÍ TOUR 2024 ANEB 10 LET NA PRKNECH

07. 03. 2024 | Čtvrtek | 19:00 | VSTUPNÉ 890, 790 Kč

Oblíbená hudební skupina Jelen si nadělila k narozeninám vyprodanou O2 arenu, na kterou naváže v roce 2024 nečekaným turné. Po deseti letech na koncertních prknech sálů a festivalů vyrazí se speciálním programem na svoji první šňůru v divadelním stylu.

Po velkolepé show v největší domácí hale se tak Jelen vrací do minimalistického prostředí divadel a sálů s intimní atmosférou. Tam svým fanouškům nabídne unikátní zážitek v podobě jim tak blízkého akustického koncertu s povídáním. Bude se nejen zpívat a hrát, ale bude se i vyprávět, diskutovat, smát se a možná i zatlačovat slzy dojetí při vzpomínkách na cestu ze zkušebny až na vrchol české hudební scény.

„Připravujeme pro turné akustičtější podobu našich songů a vybíráme i písně, které jsme dlouho nehráli. Samozřejmě na cestách s kapelou probíráme, o čem v divadlech povyprávíme. Chceme ukázat jinou tvář Jelena, než lidé znají z našich velkých koncertů a zapojit diváky, aby se aktivně účastnili dění. Ještě ladíme finální podobu vystoupení, už teď ale víme, že to bude osobní a neopakovatelný zážitek!“, doplňuje se svým charakteristickým úsměvem zpěvák Jindra Polák.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost oslavit s Jeleny deset let, vyprodanou halu a novou desku.

Vozíčkáři a vozíčkářky mají vstup zdarma (do vyčerpání kapacity vozíčkářské rampy). Vzhledem k omezené kapacitě rampy je nutné si vstupenky rezervovat v pokladně Městského Tylova divadla v Kutné Hoře. Vozíčkáři a vozíčkářky se prokáží průkazem ZTP/P na místě. Jiný držitel nebo držitelka průkazu ZTP/P má slevu 50 %. Doprovod hradí plnou hodnotu vstupného. Vstupenky se slevou ZTP/P je možné zakoupit pouze v pokladně Městského Tylova divadla v Kutné Hoře.
Dětské slevy a ZTP nejsou poskytovány.

Vstupenky
Zpět »