PRIME ORCHESTRA – ROCK SYMPHO SHOW

15. 03. 2024 | Pátek | 19:00 | VSTUPNÉ 1390, 1190, 990, 790 Kč

Nová ROCK SYMPHO SHOW – legendární rockové hity 20. a 21. století v originální reinterpretaci inovativního crossoverového orchestru – PRIME ORCHESTRA!
Tato hudební show je skutečnou senzací! Bouře emocí a dojmů, drajv a šílená energie!

ROCK SYMPHO SHOW je skutečným zážitkem a vyvolala bouři nadšení po celé Evropě. Četné rozhovory, publikace a televizní reportáže podnítily zájem o otázku – jaký by měl být moderní orchestr? Každý, kdo byl na koncertě Prime Orchestra, zná odpověď!


Nová ROCK SYMPHO SHOW jsou 2 hodiny čistého hudebního adrenalinu 35 hudebníků a zpěváků na pódiu! Je to nová zářivá show, noví zpěváci, nové hudební experimenty a samozřejmě oblíbené skladby, které se již staly značkou Prime Orchestra.

 

Orchestr vypadá velmi stylově. Světelná show a speciální efekty přivádějí diváky do varu, když se hrají oblíbené skladby THE PRODIGY, NIRVANA, THE BEATLES, DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, MR BIG, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, COLDPLAY, EVANESCENCE a další.

 

Prime Orchestra si vytvořil svou obchodní značku z coververzí a mash-upů světových hitů a soundtracků v autorské úpravě a zabalil je do zářivých vizuálů. Dokonce i dirigentovu interakci s publikem můžeme směle zařadit do nového žánru symfonického stand-upu, který přivádí diváky do extáze bez jediného slova.

 

Za srozumitelnou prezentací stojí tvrdá práce a profesionalita týmu PRIME ORCHESTRA. Složení orchestru 21. století už zdaleka není klasické: rocková kapela, zpěváci, sbor, smyčcové, dechové a bicí skupiny a dokonce i live DJ sound effects.

Výsledek: Za 9 let – dvě desítky programů a více než tisíc koncertů, plné sály po celém Evropském kontinentu i mimo něj.

Finanční prostředky vybrané na koncertech budou použity na pomoc lidem trpícím ruskou vojenskou agresí na Ukrajině.

 

PRONÁJEM DIVADLA. MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO NEZAJIŠŤUJE PRODEJ VSTUPENEK NA TUTO AKCI!

 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz – eTickets!!

 

ODKAZ NA PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Zpět »