MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Divadelní představení

ART

Yasmina Reza

Divadlo Bez zábradlí, Praha

Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství?
Solidní vztah tří přátel se ocitá na tenkém ledě ve chvíli, kdy si jeden z nich pořídí velmi drahý obraz. Co Marka, Borise a Ivana vlastně spojuje? Tahle otázka dokáže ty tři zavést pěkně daleko. Až téměř na konečnou jejich dlouholetého přátelství. Zdánlivě banální estetický spor se zvrhne v nesmírně vtipnou hádku o hodnotách života a podstatě skutečného přátelství. V současnosti jedna z nejslavnějších francouzských komedií posbírala snad všechny prestižní ceny ve Francii i v zahraničí.

 

Hrají: Karel Heřmánek, Josef Carda, Zdeněk Žák

{VÍCE}
Čtvrtek, 31.1.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Torben Betts

Divadlo Kalich, Praha

Komedie vyprávějící o tom, co se stane, když se setkají jemní velkoměstští intelektuálové s venkovskou zemitostí. Co se v té chvíli stane s dávnými ambicemi, sny, touhami a v neposlední řadě s předsudky…

Hrají: Barbora Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková, Zdeněk Velen

{VÍCE}
Sobota, 9.2.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Johnna Adams

Divadlo SpoluHra, Praha

Tohle je malá krabička, plná ještě menších krabiček. Do jedné z nich jste se snažila nacpat mého syna. A když se tam nemohl vejít, tak… To všechno kvůli tomu, že se nemohl vejít do krabičky vytvořené ve vaší dimenzi!?
Učebna 5. třídy, předměstí Chicaga, duben. Učitelka Heather přijímá nečekanou návštěvu, matku jednoho ze svých žáků, Corryn. Očistný rozhovor dvou žen, nejen o problémech soudobé výchovy. Emotivní hra o lásce, mateřství a genialitě, která mnohdy bývá přítěží.                                     

Hrají: Vilma Cibulková a Kateřina Kaira Hrachovcová

Dětský hlas: Matěj Hladík

Režie: Petr Strnad

Představení na předplatné, zbylé vstupenky zakoupíte v pokladně Tylova divadla, v Informačním centru na Palackého náměstí nebo online na www.divadlo-kutnahora.cz 

{VÍCE}
Úterý, 26.2.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 420, 385, 265
Prodej a rezervace vstupenek
Božena Němcová

l. Neratovická divadelní společnost

Divadelní soubor 1. neratovická divadelní společnost pro Vás připravil novou výpravnou inscenaci Tři kmotřinky, která vznikla na motivy pohádky Boženy Němcové. Vypráví příběh chudého rybáře Jakuba, který se díky kouzelným schopnostem své dcery Milady stává nelidským boháčem, a je ochoten pro zlato a perly obětovat i štěstí svých nejbližších… Dramatická pohádka nakonec dopadne dobře, jak se na pohádku sluší a patří. Dokonce i Miladin otec pozná, že láska je mnohem více než bohatství.                                                                                                                  

                                           

Hrají: Petr Kotál, Petra Zachatá/Zuzana Rusová, Marta Veselá, Eliška Junková ml., David Hylský, Jan Anděl/Pavel Roboch, Marie Živná, Eliška Junková a další

Režie: Miroslav Král

{VÍCE}
Neděle, 3.3.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Oscar Wilde a Robbie Rosse

Divadelní spolek Next Picture, Praha

Salonní  konverzační komedie ve slovenštině. Tři rozpustilí lordi hrají mezi sebou tajnou hru, ve které si rozdělují dámy a za sexuální úspěchy či neúspěchy s nimi, si nadělují červené a černé body. Až jednoho dne, jeden z nich poruší pravidla hry a nastane neřešitelný problém.                                                                                                                      

Hrají: Filip Rajmont, Martin Hofmann, Martin Kotecký, Peter Serge Butko

Režie: Peter Serge Butko

{VÍCE}
Čtvrtek, 7.3.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »