MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Koncerty

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Komponovaný pořad herce Petra Nárožného, písničkáře Jiřího Holoubka a špičkové vokální skupiny Antikvartet Dušana Vančury.

{VÍCE}
Pondělí, 23.9.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou aktuálně představí páté řadové album Kráska a zvířený prach.
Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby … Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacátým rokem!

{VÍCE}
Pondělí, 14.10.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 450
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Ivo Šmoldas, jeho syn Libor a vokální seskupení Antikvartet Dušana Vančury.
Inteligentní humor Dr. Ivo Šmoldase. Dvě hodiny naprosté improvizace. Buďte ve střehu s jakou myšlenkou zase přijde a rozvine do “řehtatelna”. Vyprávěnky krásně doplňuje čtyřhlasé zpívání vynikajícího hudebního uskupení s názvem “Antikvartet” Dušana Vančury , známého zpěváka, kontrabasisty a textaře, dlouholetého člena legendární skupiny “Spirituál kvintet“. Spoluúčinkuje kytarista Libor Šmoldas, který patří přes svůj mladý věk mezi stálice české jazzové scény. Vystupuje, natáčí a učí s mezinárodními jazzovými hvězdami a je všeobecně hodnocen jako jeden z nejlepších jazzových kytaristů u nás.

{VÍCE}
Čtvrtek, 24.10.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví své životní jubileum – 60. narozeniny. V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší Jakubovi hity. Spolu s Ilonou Csákovou  zazpívají nejen duety, ale každý také své vlastní písně.

{VÍCE}
Úterý, 5.11.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 350
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »