MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

K. J. Erben

  Z technických důvodů je představení přesunuto na 29. 3. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti, nebo je možné je vrátit v pokladně divadla. Děkujeme za pochopení.

 

Divadelní společnost Julie Jurištové

Klasická pohádka na motivy pohádky K. J. Erbena tentokrát v muzikálovém provedení.
Co svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Buďme proto rozvážní a opatrní. Když chudý švec Matěj dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky, v krčmě už na něj čeká vykutálená dvojička hostinských, která ho nestydatě okrade. Tentokrát ji však stihne zasloužený výprask. Teprve když je po starostech, mohou si všichni oddechnout. Příběh plný písniček a komických situací je určen pro dětské diváky od 3 do 10 let i pro dospělé.

{VÍCE}
Neděle, 27.10.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Komedie o klukovi, který se ztrácí v pravidlech slušného chování a dělá si “etiketu” po svém.Víte jak donutit kluka v „ nácti letech“, aby vstal, když přijde slečna, aby ji pozdravil jako první a aby jí otevřel dveře auta na správné straně, aby se uměl chovat v kině a třeba i na pánských toaletách? Tam všude totiž  platí pravidla společenského chování ( mimochodem, víte, že často ani dospělí nevědí, že se se šampaňským neťuká?)O komickou stránku představení se postará hlavně Ladislav Ondřej, který již 10 let hraje Jakuba Mázla v seriálu Ordinace v růžové zahradě, spolu s herečkou a moderátorkou Michaelou Dolinovou. Ve hře se tančí, navzdory všem i zpívá a nakonec čeká všechny testík z etikety.

 

Představení pro II. stupeň ZŠ a pro veřejnost

Délka představení: 65 minut

 

{VÍCE}
Pátek, 1.11.2019  V  10:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví své životní jubileum – 60. narozeniny. V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší Jakubovy hity. Spolu s Ilonou Csákovou  zazpívají nejen duety, ale každý také své vlastní písně.

{VÍCE}
Úterý, 5.11.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 350
Prodej a rezervace vstupenek
Maksim Komaro

Cirk La Putyka

Inscenace inspirovaná poetikou starých kočovných divadelních společností, které ve svých představeních volně spojovaly všemožné druhy lidských dovedností a výtvorů. Od cirkusových čísel a divadelních a hudebních scének přes zázraky tehdejších nových technologií až po ukázky anatomických anomálií zvířat i lidí..
Hrají: Šárka Bočková, Anna Schmidtmajerová, Michal Boltnar, Vojtěch Fülep, Daniel Komarov, Alexandr Volný, Jiří Weissmann…
Režie: Maksim Komaro

Scéna: Hynek Dřízhal

Kostýmy: Kristina Záveská-Nováková

Hudba: Jan Balcar

Choreografie: Ilona Jäntti

{VÍCE}
Pátek, 8.11.2019  V  19:00 HOD.
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Liduščino divadlo, Roztoky u Prahy

Humorné vyprávění o dvou brášcích medvědech, kteří se potkali u Kolína. Velký medvěd má vypečené hry a malý medvěd neztrácí důvěru v nové nápady. Když se nedaří, pomůže hromada výborných bonbónů…
Pohádka s bohatou výpravou udělá radost dětem i dospělým. Držte si klobouky, jedemééé!
Uvidíte příběhy:
Potkali se u Kolína, Nazdar kedlubny a Držte si klobouk.
Autoři filmových scénářů: Břetislav Pojar a Ivan Urban
Dramatizace, výprava a režie: Ludmila Razimová

{VÍCE}
Neděle, 10.11.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 60
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »