MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

MALÁ SCÉNA

Divadlo za oponou Kutná Hora

V obci právě probíhá zasedání zastupitelstva. Místní zastupitelé mají na programu několik důležitých bodů, během kterých se ukáže, že není velkého rozdílu mezi vysokou politikou a politikou komunální. I zastupitelé se musí vyrovnat s korupcí, střetem zájmu, hloupostí a populismem. A i tady platí, že nejvíc času se věnuje těm největším hloupostem. Jednoaktová hra z jednacího sálu zastupitelstva je čirou politickou satirou, která zjednodušeně ukazuje, na jakých principech funguje politika všude na světě. A třeba i tady, před blížícími se komunálními vobami.

Hrají: Jiří Brzobohatý, Renata Vindušková, Iva Pilcerová, Martin Kubelka, Jakub Sloup, Klára Kopčiková, Pavel Kubelka, Martin Čerych, Tereza Tahadlová

{VÍCE}
Pátek, 12.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 100
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Známý český režisér Zdeněk Troška vypráví nejen o filmech, které všichni známe, ale i o jídle, dietách a dobrotách ve všech podobách. Samozřejmě uslyšíte i veselé zážitky z natáčení a z bujarého mládí. Večer doprovodí písničkami Simona Klímová.

{VÍCE}
Pondělí, 15.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Seskupení “mužů v černém”/ tenor David Uličník, baritone 1 Jiří Korn, baritone 2 Jiří Škorpík, bass Dušan Kolár/ bylo založeno z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002. Poprvé se představilo skladbou „How Deep Is Your Love“ v provedení „a capella“. Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a “taneční” výkony všech aktérů na jevišti…, to vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim koncerty s nenapodobitelnou atmosférou.

{VÍCE}
Středa, 17.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 450, 420, 380
Prodej a rezervace vstupenek
MALÁ SCÉNA

Divadlo Andromeda, Praha

Pohádka o tom, jak kmotra Liška svou chytrostí a sympatickou lstivostí napálí lidi, kteří si myslí, že jsou pány tvorstva.

{VÍCE}
Neděle, 21.10.2018  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Woody Allen

Divadlo A. Dvořáka, Příbram

 

PŘEDPLATNÉ 2018

 

Rozkošně bláznivá komedie podle filmu Woodyho Allena. Příběh vyšetřovatele pojistných podvodů C. W. Briggse, zdánlivě roztomilého nemotory, jenž je ve skutečnosti jedničkou ve svém oboru. Briggs se dokáže dokonale vcítit do myšlení zločinců a díky tomu je vždy vypátrat. Jednoho dne však nečekaně podlehne prohnanému hypnotizérovi a potom je nucen, aniž by si to uvědomoval, loupit šperky a i jinak překračovat hranice zákona! Není v tom ale sám. Společně s ním je zhypnotizována Betty Ann, nenáviděná a panovačná kolegyně z pojišťovny. Pro divadlo jeho scénář přeložil a upravil Ondřej Sokol.

 

Hrají: Bohumil Klepl, Anna Fixová, Vladimír Senič, Martin Dusbaba, Eliška Dohnalová, Filip Müller, Roman Štabrňák

 

Režie: Milan Schejbal

{VÍCE}
Úterý, 23.10.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 350, 325, 200
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »