MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Torben Betts

Divadlo Kalich, Praha

Komedie vyprávějící o tom, co se stane, když se setkají jemní velkoměstští intelektuálové s venkovskou zemitostí. Co se v té chvíli stane s dávnými ambicemi, sny, touhami a v neposlední řadě s předsudky…

Hrají: Barbora Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková, Zdeněk Velen

{VÍCE}
Sobota, 9.2.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Liduščino divadlo, Praha

Rozverná klasická pohádka plná písniček. Klárka má kocourka Fouska, který pořád hledá nová dobrodružství. Na cestách světem potkají řadu nových kamarádů a každému poradí. Kohoutkovi pomůžou najít kouzelnou cestu za sluníčkem, hned nato osvobodí svým fištrónem začarovaný mlýn od popleteného strašidla a nakonec krásné víle zachrání velkou lásku. S dobrou náladou a veselou písničkou jde totiž úplně všechno!

{VÍCE}
Neděle, 17.2.2019  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Agentura September

Kapela The Backwards ve svém vystoupení představí průřez celé tvorby kapely Beatles.
Strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles čeká na všechny návštěvníky koncertu.
Zazní písně veselé i melancholické a především milostné písně pro včechny zamilované, ale nejenom pro ně.

 

{VÍCE}
Čtvrtek, 21.2.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 390, 370, 350
Prodej a rezervace vstupenek
Johnna Adams

Divadlo SpoluHra, Praha

Tohle je malá krabička, plná ještě menších krabiček. Do jedné z nich jste se snažila nacpat mého syna. A když se tam nemohl vejít, tak… To všechno kvůli tomu, že se nemohl vejít do krabičky vytvořené ve vaší dimenzi!?
Učebna 5. třídy, předměstí Chicaga, duben. Učitelka Heather přijímá nečekanou návštěvu, matku jednoho ze svých žáků, Corryn. Očistný rozhovor dvou žen, nejen o problémech soudobé výchovy. Emotivní hra o lásce, mateřství a genialitě, která mnohdy bývá přítěží.                                     

Hrají: Vilma Cibulková a Kateřina Kaira Hrachovcová

Dětský hlas: Matěj Hladík

Režie: Petr Strnad

Představení na předplatné, zbylé vstupenky zakoupíte v pokladně Tylova divadla, v Informačním centru na Palackého náměstí nebo online na www.divadlo-kutnahora.cz 

{VÍCE}
Úterý, 26.2.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 420, 385, 265
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Koncert, který symbolizuje malý návrat Michala Karbana zpět do rodné Kutné Hory. Na koncertě vystoupí také výborní Michalovi hudební kolegové z Národní hudební akademie v Dánsku. Těšit se můžete na tradiční i méně tradiční pojetí akordeonu. Zazní argentinské tango, balkánský tanec, klasická hudba v transkripci pro tři akordeony…..

Akordeonista Michal Karban založil spolu s Markétou Laštovičkovou a Marii Čejnovou Check Accordion trio (akordeonové trio), které začalo velmi brzy slavit velké úspěchy doma i v zahraničí.

V brzké době mladé umělce čeká televizní soutěž, koncertní turné po Dánsku nebo koncert na celostátní soutěži ve hře na akordeon.

{VÍCE}
Čtvrtek, 28.2.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »