MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Beseda s generálem Ing. Andorem Šándorem, bývalým šéfem Vojenské zpravodajské služby České armády, který je klíčovým znalcem v oblasti bezpečnostní politiky státu a rovněž mimořádným odborníkem na oblast bezpečnosti v mezinárodním měřítku.

V Československu působil ve vedení generálního štábu armády. Poté, v letech 2001 a 2002 byl, s hodností generál, náčelníkem Vojenské zpravodajské služby ČR, vojenské rozvědky, jež byla později začleněna do Vojenského zpravodajství. Od roku 2003 působí jako poradce a analytik v oblasti bezpečnosti, věnuje se otázkám terorismu a krizového managementu. Je také autorem knih Jak přežít nejen teroristický útok, Čeká nás pohroma? a Planeta země, kruté místo k žití.

Stále aktuálnější téma besedy bude jistě pro mnohé posluchače podnětem k dotazům, na které pan generál Šándor odpoví.

Po skončení besedy si zájemci budou moci zakoupit výše uvedené knihy a následně proběhne autogramiáda.

Odborné podklady k textu a spolupráce při přípravě besedy Bc. Anna Holubová.

{VÍCE}
Úterý, 22.10.2019  V  18:00 HOD. VSTUPNÉ 120
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Ivo Šmoldas, jeho syn Libor a vokální seskupení Antikvartet Dušana Vančury.
Inteligentní humor Dr. Ivo Šmoldase. Dvě hodiny naprosté improvizace. Buďte ve střehu s jakou myšlenkou zase přijde a rozvine do “řehtatelna”. Vyprávěnky krásně doplňuje čtyřhlasé zpívání vynikajícího hudebního uskupení s názvem “Antikvartet” Dušana Vančury , známého zpěváka, kontrabasisty a textaře, dlouholetého člena legendární skupiny “Spirituál kvintet“. Spoluúčinkuje kytarista Libor Šmoldas, který patří přes svůj mladý věk mezi stálice české jazzové scény. Vystupuje, natáčí a učí s mezinárodními jazzovými hvězdami a je všeobecně hodnocen jako jeden z nejlepších jazzových kytaristů u nás.

{VÍCE}
Čtvrtek, 24.10.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
K. J. Erben

Divadelní společnost Julie Jurištové

Klasická pohádka na motivy pohádky K. J. Erbena tentokrát v muzikálovém provedení.
Co svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Buďme proto rozvážní a opatrní. Když chudý švec Matěj dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky, v krčmě už na něj čeká vykutálená dvojička hostinských, která ho nestydatě okrade. Tentokrát ji však stihne zasloužený výprask. Teprve když je po starostech, mohou si všichni oddechnout. Příběh plný písniček a komických situací je určen pro dětské diváky od 3 do 10 let i pro dospělé.

{VÍCE}
Neděle, 27.10.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví své životní jubileum – 60. narozeniny. V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší Jakubovi hity. Spolu s Ilonou Csákovou  zazpívají nejen duety, ale každý také své vlastní písně.

{VÍCE}
Úterý, 5.11.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 350
Prodej a rezervace vstupenek
Maksim Komaro

Cirk La Putyka

Inscenace inspirovaná poetikou starých kočovných divadelních společností, které ve svých představeních volně spojovaly všemožné druhy lidských dovedností a výtvorů. Od cirkusových čísel a divadelních a hudebních scének přes zázraky tehdejších nových technologií až po ukázky anatomických anomálií zvířat i lidí..
Hrají: Šárka Bočková, Anna Schmidtmajerová, Michal Boltnar, Vojtěch Fülep, Daniel Komarov, Alexandr Volný, Jiří Weissmann…
Režie: Maksim Komaro

Scéna: Hynek Dřízhal

Kostýmy: Kristina Záveská-Nováková

Hudba: Jan Balcar

Choreografie: Ilona Jäntti

{VÍCE}
Pátek, 8.11.2019  V  19:00 HOD.
Zpět »