MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Božena Němcová

l. Neratovická divadelní společnost

Divadelní soubor 1. neratovická divadelní společnost pro Vás připravil novou výpravnou inscenaci Tři kmotřinky, která vznikla na motivy pohádky Boženy Němcové. Vypráví příběh chudého rybáře Jakuba, který se díky kouzelným schopnostem své dcery Milady stává nelidským boháčem, a je ochoten pro zlato a perly obětovat i štěstí svých nejbližších… Dramatická pohádka nakonec dopadne dobře, jak se na pohádku sluší a patří. Dokonce i Miladin otec pozná, že láska je mnohem více než bohatství.                                                                                                                  

                                           

Hrají: Petr Kotál, Petra Zachatá/Zuzana Rusová, Marta Veselá, Eliška Junková ml., David Hylský, Jan Anděl/Pavel Roboch, Marie Živná, Eliška Junková a další

Režie: Miroslav Král

{VÍCE}
Neděle, 3.3.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Oscar Wilde a Robbie Rosse

Divadelní spolek Next Picture, Praha

Salonní  konverzační komedie ve slovenštině. Tři rozpustilí lordi hrají mezi sebou tajnou hru, ve které si rozdělují dámy a za sexuální úspěchy či neúspěchy s nimi, si nadělují červené a černé body. Až jednoho dne, jeden z nich poruší pravidla hry a nastane neřešitelný problém.                                                                                                                      

Hrají: Filip Rajmont, Martin Hofmann, Martin Kotecký, Peter Serge Butko

Režie: Peter Serge Butko

{VÍCE}
Čtvrtek, 7.3.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Divadlo Scéna, Zlín

Na první pohled se zdá, že je to obyčejné království. Ale opak je pravdou! Princezna je rozmazlená, rádce je vychytralý a zrádný, a královnu sužuje hypochondrie. To však není nejpodivnější. Všichni ráčkují, protože to princezna považuje za znak urozenosti a vznešenosti. A tak nezbývá, aby syn chůvy vzal rozum do hrsti a napravil princezně hlavu.

                                                                                                                                                     

Hrají: Nikola Hauerlandová, Radim Bánovský, Alžběta Filipová / Martina Suchánková / Barbora Nesvadbová, Dalibor Dufek / Radek Novotný / Petr Hoffmann,  Hana Mrázková, Petr Hoffmann / Přemek Ševčík / Daniel Vejmělka

Režie: Mirek Černý

{VÍCE}
Neděle, 17.3.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Peter Quilter

Divadlo Na Jezerce, Praha

Pravdivá komedie o nejhorší pěvkyni na světě.
Hlavní postavou příběhu, jenž se opravdu stal, je Florence Foster Jenkinsová, která je přesvědčena, že je obdařena pěveckým talentem. Její hlas je výjimečný – výjimečně příšerný. A představte si – vyprodá Carnegie Hall! Jak je to možné? Přijďte si do divadla pro odpověď.
Tančit dvě hodiny na hraně trapnosti a nikdy do ní nespadnout, naopak, učinit z tohoto tance metaforu tanců, které se za hranou trapnosti dějí dnes a denně kolem nás – a už ani nejsou k smíchu, spíš k pláči – to vše vyžaduje bez ironie obrovský talent a umění!
Bravo, paní Jitko Sedláčková, za báječné dvě hodiny smíchu vpravdě formanovského (připomnělo mi to Konkurs a desítky dalších jeho opusů).
Vladimír Just                                  

Hrají: Jitka Sedláčková, Miroslava Pleštilová, Libuše Švormová, Jan Hrušínský, Václav Tobrman

Režie: Jan Hřebejk

Představení na předplatné, zbylé vstupenky zakoupíte v pokladně Tylova divadla, v Informačním centru na Palackého náměstí nebo online na www.divadlo-kutnahora.cz 

{VÍCE}
Středa, 20.3.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 420, 385, 265
Prodej a rezervace vstupenek
Lars von Trier, Vivian Nielsen

Divadlo SpoluHra, Praha

Divadelní adaptace slavného filmu dánského kontroverzního režiséra. Malé město na pobřeží, kde se všichni znají. Malá komunita, která silně věří. Malí lidé, v nichž cizinec vždy budí podezření. On je odjinud, ona je jinde. Jí považují za blázna, jeho za nepřítele. Svatba, zranění, strnulost. Ona ale věří, že ho svou láskou dokáže vyléčit. Jenže jak žít ve světě, kde existuje jen jedna víra, když ta vaše není ta správná…?                                  

Hrají: Petra Horváthová, Roman Zach, Lenka Zahradnická / Sandra Nováková, Jakub Folvarčný, Marcela Nohýnková / Šárka Vondrová, Roman Zotov / Jakub Dittrich, Roman Skamene, Dan Dittrich / Jan Rohan, Jiří Štorek

Režie: Viktorie Čermáková

{VÍCE}
Úterý, 26.3.2019  V  19:00 HOD.
Zpět »