MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Malá scéna

Koncert, který symbolizuje malý návrat Michala Karbana zpět do rodné Kutné Hory. Na koncertě vystoupí také výborní Michalovi hudební kolegové z Národní hudební akademie v Dánsku. Těšit se můžete na tradiční i méně tradiční pojetí akordeonu. Zazní argentinské tango, balkánský tanec, klasická hudba v transkripci pro tři akordeony…..

Akordeonista Michal Karban založil spolu s Markétou Laštovičkovou a Marii Čejnovou Check Accordion trio (akordeonové trio), které začalo velmi brzy slavit velké úspěchy doma i v zahraničí.

V brzké době mladé umělce čeká televizní soutěž, koncertní turné po Dánsku nebo koncert na celostátní soutěži ve hře na akordeon.

{VÍCE}
Čtvrtek, 28.2.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Božena Němcová

l. Neratovická divadelní společnost

Divadelní soubor 1. neratovická divadelní společnost pro Vás připravil novou výpravnou inscenaci Tři kmotřinky, která vznikla na motivy pohádky Boženy Němcové. Vypráví příběh chudého rybáře Jakuba, který se díky kouzelným schopnostem své dcery Milady stává nelidským boháčem, a je ochoten pro zlato a perly obětovat i štěstí svých nejbližších… Dramatická pohádka nakonec dopadne dobře, jak se na pohádku sluší a patří. Dokonce i Miladin otec pozná, že láska je mnohem více než bohatství.                                                                                                                  

                                           

Hrají: Petr Kotál, Petra Zachatá/Zuzana Rusová, Marta Veselá, Eliška Junková ml., David Hylský, Jan Anděl/Pavel Roboch, Marie Živná, Eliška Junková a další

Režie: Miroslav Král

{VÍCE}
Neděle, 3.3.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Oscar Wilde a Robbie Rosse

Spolek Next Picture, Praha

Skandální salonní komedie na motivy korespondence Oscara Wildea a Robbieho Rosse. Tři rozpustilí lordi hrají mezi sebou tajnou hru, ve které si rozdělují dámy, a za sexuální úspěchy či neúspěchy s nimi si nadělují červené a černé body. Až jednoho dne, jeden z lordů poruší pravidla této hry a rázem nastane neřešitelný problém. Pro „hravost“ a vtipnost slovenské verze se herci rozhodli hrát představení v jazyce pražská salonní slovenština.                                                                                                             

Hrají: Lordi: Martin Hofmann, Filip Rajmont, Peter Serge Butko
Sluha Artur: Mario Boa

Režie: Peter Serge Butko

{VÍCE}
Čtvrtek, 7.3.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 400
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Divadlo za oponou, Kutná Hora

Komedie o opuštěném panství, kde zůstalo služebnictvo i po smrti majitele a kam se nečekaně vrací dědičky.                               

Hrají: Tomáš Vinduška, Jiří Brzobohatý, Kristýna Zemanová, Kristýna Zinková, Renata Vindušková, Pavel Kubelka, Ondřej Krejčík, Václav Veselý

Režie: Václav Veselý

{VÍCE}
Úterý, 12.3.2019  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 130
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Divadlo Scéna, Zlín

Na první pohled se zdá, že je to obyčejné království. Ale opak je pravdou! Princezna je rozmazlená, rádce je vychytralý a zrádný, a královnu sužuje hypochondrie. To však není nejpodivnější. Všichni ráčkují, protože to princezna považuje za znak urozenosti a vznešenosti. A tak nezbývá, aby syn chůvy vzal rozum do hrsti a napravil princezně hlavu.

                                                                                                                                                     

Hrají: Nikola Hauerlandová, Radim Bánovský, Alžběta Filipová / Martina Suchánková / Barbora Nesvadbová, Dalibor Dufek / Radek Novotný / Petr Hoffmann,  Hana Mrázková, Petr Hoffmann / Přemek Ševčík / Daniel Vejmělka

Režie: Mirek Černý

{VÍCE}
Neděle, 17.3.2019  V  15:00 HOD. VSTUPNÉ 80
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »