MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Večerní představení pro dospělé

Divadlo S+H, Praha

Inscenace, která připomíná divákům nejslavnější loutkové scény a dialogy mezi Spejblem a Hurvínkem, které za dobu existence této dvojice vznikly. Inscenaci doplňují varietní výstupy loutek.

Režie: Helena Štáchová, Martin Klásek

{VÍCE}
Neděle, 18.11.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Jakub Smolík se svou kapelou již pravidelně brázdí česká a moravská města a koncertuje většinou ve vyprodaných sálech divadel a kulturních domů. Nejinak tomu bude i v roce 2018.

Koncertní program je připraven z největších hitů Jakuba Smolíka (Ave Maria, Víš, Prý chlapi ne-brečí, Až se ti jednou bude zdát, Sen kovbojů, Říkej mi táto…), které vyšly na 3CD „Jakub Smolík BEST OF 55 HITŮ”.

Písně doplňuje projekce videoklipů a originálních fotografií. Pro své scénky a vtipně okomentované historky ze života a aktuálního společenského i politického dění, kterých má Jakub v zásobě nespočet, se těší oblibě nejen u dam, ale také u pánů.

{VÍCE}
Středa, 21.11.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 300
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Sólový recitál jednoho z našich nejznámějších písničkářů s kytarou a heligonkou sestavený nejen ze známých písní, ale i z aktuálních novinek z nového alba Poruba.

Fanouškové Jarka Nohavici si již určitě zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené a rozhodně se mají na co těšit! Na současných koncertech Jarka doprovází na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně.

Koncert je nepřístupný pro děti do 15 let!

 

Zahájení předprodeje dne 22. 10. 2018 v 10 hodin OSOBNĚ pouze v pokladně Městského Tylova divadla, od 23. 10. 2018 i v Informačním centru a on-line na webu www.divadlo-kutnahora.cz

{VÍCE}
Čtvrtek, 22.11.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 550
MALÁ SCÉNA

Divadlo za oponou, Kutná Hora

 

Kamarádi objeví staré skladiště, ve kterém se chystají hledat inspiraci pro příběh chystaného školního divadelního představení. Nečekané setkání plné napětí pro ně bude motivací a především příležitostí poznat osud zapomenuté umělecké osobnosti a seznámit se s jedním zajímavým kamarádem.

 

Hrají: Jan Kukral, Mikuláš Ečer, Adéla Vítková, Veronika Větrovská, Veronika Pokorná, Filip Mašek, Nikola Vondrysová

Scénář a režie: Václav Veselý

{VÍCE}
Pátek, 23.11.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 100
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Dechovou hudbu Křídlovanku založil v roce 2001 trumpetista Michal Chmelař. Již od počátku kapela sklízela jeden úspěch za druhým. Největších úspěchů na mezinárodní úrovni dosáhla kapela v letech 2008 a 2012, kdy zvítězila na Mistrovství Evropy v interpretaci české a moravské dechovky a také v holandském Enschede a ve švýcarském Seedorfu.

Kapela je složena z profesionálních hráčů – absolventů konzervatoří a vysokých uměleckých škol.

{VÍCE}
Středa, 28.11.2018  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 150
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »